مشکلات ورزشی بانوان کوهپایه
مشکلات ورزشی بانوان کوهپایه
مادری که خود به ورزش نپردازد و به این موضوع اهمیت ندهد، نباید انتظار داشته باشیم فرزندان دختر او نیز با ورزش عجین باشند.

 

 

مادری که خود به ورزش نپردازد و به این موضوع اهمیت ندهد، نباید انتظار داشته باشیم فرزندان دختر او نیز با ورزش عجین باشند

 

معصومه بورونی در گفت‌وگو با خبرنگار اخبار کوهپایه اظهار کرد: عدم فرهنگ سازی در خانواده‌ها باعث شده، خانواده‌ها به ورزش در خانواده خصوصا برای بانوان اهمیت ندهند.

وی با اشاره به بعضی از کمبود امکانات برای بانوان در بخش کوهپایه، افزود: درست است بخش کوهپایه فاقد بعضی از امکانات برای بانوان است اما وقتی ما در رشته‌هایی مثل والیبال و فوتبال نیز کلاس‌های رایگان با امکانات لازم دایر می‌کنیم، باز هم استقبال نمی‌شود.

فعال ورزشی بانوان بخش کوهپایه با اشاره به محل قرار گرفتن مجموعه ورزشی تختی به عنوان یکی از مشکلات بانوان شهر کوهپایه، تصریح کرد: وقتی هنوز ورزش در خانواده‌ها نهادینه نشده از بچه‌ها و دختران نوجوان و نونهال نباید انتظار توجه به ورزش داشت، چون هنوز قدرت تصمیم گیری ندارد.

کارشناس ارشد تربیت بدنی، گفت: مادری که خود به ورزش نپردازد و به این موضوع اهمیت ندهد، نباید انتظار داشته باشیم فرزندان دختر او نیز با ورزش عجین باشند.

معصومه بورونی با اشاره به فعالیت خوب میری و عابدی در هیأت فوتبال، بیان کرد: در فوتبال در بخش مردان وضعیت خوبی داریم، اما در بانوان با عدم استقبال روبه‌رو هستیم.

انتهای پیام/بتول مرادی