خطر از بیخ گوش سپاهان گذشت/ خودسوزی نفت برای پرشورهای شهرستانی
خطر از بیخ گوش سپاهان گذشت/ خودسوزی نفت برای پرشورهای شهرستانی
در تقابل سپاهانی‌های سابق در تیم استقلال خوزستان و سپاهان اصفهان، این عبداله ویسی بود که توانست پیروز دیدار شود و یک شکست دیگر به پرافتخارترین تیم لیگ تحمیل کند.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کوهپایه، سپاهان اصفهان که اصلاً حال و روز خوشی در این فصل لیگ برتر ندارد در هفته بیست و نهم برای فرار از نتایج عجیب و غریب و کم شدن سایه سقوط بر سر این تیم در یک دیدار حساس به مصاف استقلال خوزستان رفت؛ دیداری که برای سپاهان فانوس به دست یک دیدار ۶ امتیازی محسوب می‌شد.

خطر سقوط، واژه‌ای که با دو تیم خوب اصفهانی بیگانه بود، در این فصل بروی تیم سپاهان بختک زد و مزه گز اصفهان به دهانش خوش آمد و تا لحظات آخر دست از سپاهان برنداشت تا این روزها هواداران طلایی‌پوشان روی بازی‌ها و نتایج دیگر تیم‌های انتهای جدولی برای بقای تیم‌شان حساب ویژه‌تری نسبت به بازی تیمشان باز کنند.

سپاهان در حالی به مصاف عبداله ویسی و استقلال خوزستان رفت که برخی از کارشناسان و هواداران نتایج این روزهای سپاهان را ریشه در زمان هدایت او می‌دانند و در تقابل سپاهانی‌های سابق، شاهین اقبال بر دوش سرمربی جوان و خوش آتیه لیگ نشست و ویسی توانست یک شکست دیگر را به سپاهان تحمیل کند.

حال بد سپاهان با داروهای ابراهیم‌زاده هم خوب نشد و البته به لطف باخت نفت، سپاهان با حداقل امتیاز در لیگ برتر ماندنی شد اما کمتر تماشاگری از این تیم باور می‌کند که باید برای ماندن سپاهان و سقوط نکردن این تیم امروز خوشحال باشد؛ تماشاگرانی که این فصل شعرهایشان را در خانه‌هایشان قاب کرده بودند و با حسرت بالای جدول را رصد می‌کردند.

خطر از بیخ گوش سپاهان رد شد و سپاهان ۲۹ امتیازی ماند تا در رده ۱۴ جدول قرار بگیرد و کابوس سقوط از فوتبال اصفهان دست بردارد اما بدون شک بعد از پایان کابوس سقوط برای این تیم پر طرفدار اصفهانی نگاه‌ها معطوف به نیمکت این تیم است که می‌تواند آغازگر اخبار متفاوت باشد.

انتهای پیام/جمشید حسینی