شما اینجا هستید

    اجتماعی » هدیه بهاری به کام تشنه شهر کوهپایه/ شهرک‌ها در انتظار قول شش ماهه

بعد از پشت سر گذاشتن زمستان نسبتا خشک سال گذشته که کمترین بهره را از بارش ها به همراه داشت زمین خشک و تشنه شهر کوهپایه سال ۹۷ بهاری بارانی را به خود دید و کام تشنه زمین جرعه‌ای از هدیه بهاری اسمان نوشید و در ادامه بهار بارانی امسال در اولین روزهای اردیبهشت ماه بارش های بهاری جانی دوباره به زمین و طبیعت داد.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کوهپایه، بعد از پشت سر گذاشتن زمستان نسبتا خشک سال گذشته که کمترین بهره را از بارش ها به همراه داشت زمین خشک و تشنه شهر کوهپایه سال ۹۷ بهاری بارانی را به خود دید و کام تشنه زمین جرعه‌ای از هدیه بهاری اسمان نوشید و در ادامه بهار بارانی امسال در اولین روزهای اردیبهشت ماه بارش های بهاری جانی دوباره به زمین و طبیعت داد.

همراهی باد نسبتا شدید در کنار باران موجب شکستگی شاخه های درختان در خیابان و حتی سطح باغ ها و اسیب به محصولات کشاورزی و شدت باد به حدی بود که کانکس تعبیه شده در بخش ورودی شهر کاملا جابجا شد.


در این میان در بخش پیش بینی ساختار و طراحی شهری نمره قابل قبولی را در چالش مواجه با باران آنچنان که باید نداشتیم تقریبا در بسیاری از معابر تجمع آب باران دیده می شود و بستر مناسبی برای انتقال آب باران به مبادی ورودی پیش بینی شده برای انتقال آب باران به طور دقیق لحاظ نشده است که شاید ظاهر شدن عدم دقت و پیش بینی‌ها در چند دهه فعالیت های شهری بوده و منحصر به دوره خاصی نمی‌باشد.

این باران شرایط متفاوتی در کوچه های خاکی شهرک‌های مسکونی خصوصا فرهنگیان ایجاد کرد که چالش باران و گِل و لای در کنار گودال های پرآب در جای جای کوچه ها پدیده دور از انتظاری نبود و ساکنین این شهرک‌ها در انتظار عملی شدن وعده شش ماهه شورای شهر در برخورداری از حداقل امکانات شهری در سال ۹۷ هستند


انتهای پیام /سمیه الماسی/

دسته بندی: اجتماعی, اخبار پر بازدید
لینک خبر: http://akhbarekoohpaye.ir/?p=1469

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد