شما اینجا هستید

    اخبار پر بازدید » شمارش معکوس هفت ماهه برای برخورداری شهرک صنعتی تودشک از گاز

پروژه گاز رسانی شهرک صنعتی تودشک به طول مسیر لوله کشی ۵ کیلومتر با اعتبار اختصاص یافته ۵۵۰ میلیون تومان و در مدت 7ماه به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کوهپایه حسن کامران بعد از ظهر امروز در مراسم کلنگ‌زنی و افتتاح پروژه گازرسانی و روشنایی داخل شهرک صنعتی تودشک با تبریک اعیاد پیش‌رو، اظهار کرد: امید دارم دولت کمتر در کار شورا‌ها و شهرداری‌ها دخالت کند.

وی با اشاره به اهمیت ایجاد اشتغال، افزود: باید موانع گسترش شهرک صنعتی را از بین برد، در مجلس برای شهرهای کوچک کمک‌هایی در نظر گرفته شده و اگر بتوانید مردم را در سهام این صنایع سهیم کنید موفقیت بیشتری پیش‌ روی این شهرک صنعتی خواهد بود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به محرومیت منطقه، خاطرنشان کرد: نقش پیمانکار در پروژه‌ها مهم است و پیمانکارها باید تمام تلاش خود را برای تسریع و کیفیت انجام پروژه به کار ببندند.

محمدجواد بگی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان نیز ابراز کرد: سال گذشته یزدانی معاون وزیر صنعت گازرسانی به شهرک صنعتی را مصوب کرد و امروز با پیگیری‌های نماینده مردم اصفهان در مجلس، امروز شاهد کلنگ‌زنی آن هستیم.

وی ادامه داد: امروز پروژه گازرسانی و روشنایی شهرک صنعتی تودشک و گازرسانی به شهرک صنعتی شهر اژیه کلنگ‌زنی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کوهپایه پروژه گاز رسانی شهرک صنعتی تودشک به طول مسیر لوله کشی ۵ کیلومتر با اعتبار اختصاص یافته ۵۵۰ میلیون تومان و در مدت ۷ماه به بهره برداری خواهد رسید.
در حاشیه این حضور محمد جواد بگی قول روشنایی معابر این شهرک را تا چندماه آینده دادند.

 

/انتهای پیام/

دسته بندی: اخبار پر بازدید, اسلایدر, تصویر روز
لینک خبر: http://akhbarekoohpaye.ir/?p=1524

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد