یک پیروزی دیگر در «قلعه‌تایم»/ ژنرال مچ شفر را دوباره خواباند
یک پیروزی دیگر در «قلعه‌تایم»/ ژنرال مچ شفر را دوباره خواباند
ذوب‌آهن اصفهان و استقلال تهران یک مارتون نفس‌گیر را از نیم فصل دوم در لیگ برتر برای نایب قهرمانی دنبال کردند و البته در این تقابل ژنرال مچ شفر آلمانی را خواباند تا لباس آشنای نایب قهرمانی بر تن ذوب پوشانده شود.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کوهپایه، درخشش و بازی‌های خوب سبز پوشان اصفهانی اگر از نیم فصل اول شروع شده بود کار برای قهرمانی پرسپولیس در روزهای پایانی می‌توانست اما و اگر‌های متفاوتی داشته باشد.

ذوب‌آهن اصفهان و استقلال تهران یک مارتون نفس‌گیر را از نیم فصل دوم در لیگ برتر برای نایب قهرمانی دنبال کردند و البته در این تقابل ژنرال مچ شفر آلمانی را خواباند تا لباس آشنای نایب قهرمانی بر تن ذوب پوشانده شود ولی شب گذشته دو تیم متحول شده لیگ برتری برای قرار گرفتن بین ۸ تیم برتر قاره کهن در اصفهان مقابل هم قرار گرفتند.

استقلال تهران که همراه خود روحیه‌ای مناسب از قهرمانی در جام حذفی به اصفهان آورده بود در مقابل خود آشتی تماشاگران ذوب‌آهن را با فولادشهر دید که متفاوت‌تر از همیشه از لحاظ تعداد در ورزشگاه حاضر شده بودند و نوید یک بازی پر هیجان را به رخ می‌کشاندند.

جا ماندن از رده دوم جدول لیگ برتر برای مربی آلمانی تیم استقلال که توانسته است علاوه بر بازی‌های قابل قبول در کری خوانی همراه هواداران خود شود و گوشه چشمی هم به رقیب سنتی خود داشته باشد، شیرینی کسب جام حذفی را کم کرده بود از این‌ رو با آنالیز تمام و کمال ذوب‌آهن سعی در جبران ناکامی‌های لیگ مقابل قلعه‌نویی داشت.

شفر دست ژنرال را خوانده بود و استقلال خیلی زود در فولادشهر توپ و میدان را در اختیار گرفت و مهره‌ها و بازیکنان امیر قلعه‌نویی را مهار کرد.

قلعه‌نویی توانست با تعویض خود شرایط بازی را تغییر دهد و این جنگ تمام عیار در نیمکت‌ها به دروازه‌بان‌های دو تیم نیز رسید تا رحمتی و مظاهری نیز با درخشش‌های خود چشم‌ها را به خود خیره کنند.

فشار ذوب‌آهن در «قلعه‌تایم» تیم ۱۰ نفره ذوب‌آهن را به پنالتی رساند که به یک باره کل نیمکت و هر ذوب‌آهنی که در فولادشهر بود را به هوا پرتاب کرد و جورجی ولسیانی با خونسردی تمام از این موقعیت کمال استفاده را برد تا هم خودش را بهترین بازیکن زمین کند و هم کار صعودش را راحت‌تر کند.

استقلال تهران هم همانند هم‌تای پرطمطراقش در واپسین دقایق گل خورد و شکست خورد تا چشم امیدش به ورزشگاه مملو از تماشاگر آزادی باشد تا خود را بتواند به جمع ۸ تیم برتر قاره کهن برساند.

انتهای پیام/