انتظار مردم از مسؤولان
انتظار مردم از مسؤولان
امام جمعه شهر کوهپایه گفت: از شما انتظار دارند تا آخرین نفس و تا آخرین لحظه مسؤلیتتان در اجرای فرامین رهبری و در رسیدن به منافع و عزت ملت ایران یک لحظه هم فروگذاری نکنید.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کوهپایه، حجت‌الاسلام احمد شاکری ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهر کوهپایه با توصیه به تقوای الهی، اظهار کرد: تقوا کلاس بنده خدا شدن و آدم شدن است تقوا کلاس پا روی نفس خود گذاشتن و تسلیم محض خدا شدن است.

وی با اشاره به آیات قرآن، افزود: کسانی که ایمان به خدا و قیامت دارند نماز را اقامه می‌کنند و زکات می‌دهند و ترسی از غیر خدا ندارند در آبادانی مسجد سهیم می‌شوند و امید هدایت شدن برای آن‌ها وجود دارد.

امام‌جمعه شهر کوهپایه تصریح کرد: با نزدیک شدن به ایام ماه مبارک رمضان مسجد‌ها را از هر جهت آماده مهمانی خدا کنیم و مراسماتی که در ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود مواظب باشیم که صدای بلندگو‌ها دلنواز باشد و بعضی از کارهای مساجد را به جوانان بسپاریم تا رونق مسجد حفظ بشود.

شاکری با اشاره به ویژگی‌های پیامبران از آیات قران، بیان کرد: معلمی شغل انبیا است و می‌بایست معلم‌ها نیز از ویژگی‌های انبیا برخوردار باشند و شان معلم‌ها شان انبیا است.

احمد شاکری با اشاره به موضوع برجام، اذعان کرد: تعابیری چون آفتاب تابان به برجام داده شد و توهین‌هایی زیادی به مخالفان برجام شد و لقب دلواپس‌ها به آن‌ها داده شده است.

امام‌جمعه شهر کوهپایه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری، اظهار کرد: در این سخنان مقام معظم رهبری به حفظ عزت و منافع ملی تاکید کردند و اگر با انقلاب اسلامی ایران مخالفت می‌شود دلیل آن فراتر از موضوع هسته‌ای و موشکی است و این‌ها بهانه است آمریکایی‌ها و انگلیسی‌ها در زمان پهلوی و قاجار هر آنچه مد نظر داشتند در کشور ما انجام می‌دادند اما اکنون این‌گونه نیست.

احمد شاکری از طرف جمع نمازگزار خطاب به مسؤولان، اظهار کرد: ملت ایران یک قطره کوچکی از نمازگزاران امروز جمعه در سرتاسر ایران اسلامی در این بخش کوچک و امروز چون دریای خروشان به میدان می‌آیند و از شما انتظار دارند تا آخرین نفس و تا آخرین لحظه مسؤولیتتان در اجرای فرامین رهبری و در رسیدن به منافع و عزت ملت ایران یک لحظه هم فروگذاری نکنید.

انتهای پیام/