تکیه بر توان داخلی راه سرافرازی
تکیه بر توان داخلی راه سرافرازی
امام جمعه شهر کوهپایه گفت: باید به خود بیاییم که اگر بخواهیم سر افراز باشیم چاره ای نیست جزء این که بر توان داخلی تکیه کنیم و چشم را در مقابل دشمنان و کار دیگران ببندیم حجت‌الاسلام احمد شاکری امروز ظهر در خطبه‌های نماز جمعه شهر کوهپایه با توصیه به تقوای الهی، اظهار کرد: غفلت از یاد خدا دل را زنگار می‌دهد و یاد خدا زنگار دل را می‌زداید و آباد می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کوهپایه حجت‌الاسلام احمد شاکری امروز ظهر در خطبه‌های نماز جمعه شهر کوهپایه با توصیه به تقوای الهی، اظهار کرد: غفلت از یاد خدا دل را زنگار می‌دهد و یاد خدا زنگار دل را می‌زداید و آباد می‌کند.

وی افزود: اگر روزه‌خواری در جامعه روزه‌خواری کند اگر یک نفر یا دو نفر به او تذکر دهند توجه نمی‌کند اما وقتی چندین نفر به او تذکر دهند به خود می‌آید و پی به کار اشتباه خود می‌برد.

امام جمعه شهر کوهپایه با اشاره به آیات قران، تصریح کرد: جهنمی‌ها ناله دارند ولی صدای رحمت خداوند را نمی‌شنوند بهشتیان صدای جهنمیان که نوعی عذاب است را هم حتی نمی‌شوند و این مثالی از دوش به دوش بودن مطالب قران است.

وی خاطرنشان کرد: بعد از خروج امریکا از برجام و مذاکراتی که با اروپایی‌ها شروع شد خیلی حرف‌ها شنیدیم و مسوولان اروپایی می‌گویند در مورد تضمین به ایران صحبتی نشده است و برجام ناقص است و این یعنی باید در مورد بحث‌های موشکی و منطقه‌ای نیز باید صحبت کنیم و مقام معظم رهبری فرمودند: روزهایی که در پیش داریم روز‌های امتحان مسوولان است.

شاکری در ادامه با اشاره به سخنان حضرت علی و نامه ایت‌الله سید محمد کاظم یزدی، گفت: باید به خود بیاییم که اگر بخواهیم سر افراز باشیم چاره ای نیست جزء این که بر توان داخلی تکیه کنیم و چشم را در مقابل دشمنان و کار دیگران ببندیم.

امام جمعه شهر کوهپایه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری، اظهار کرد: امت اسلام اگر توی سرشان می‌خورد به خاطر این است که از قران و مضامین آن به دور هستند.

شاکری با اشاره به حوادث روز دوشنبه در فلسطین، تصریح کرد: ۶۲ نفر شهید شدند و نزدیک به ۳ هزار نفر مجروح شدند و بعضی‌ها گله می‌کنند چرا امریکا موضع نمی‌گیرند امریکا و بعضی از کشورهای اروپایی شریک جرمند موضع را باید دولت‌های اسلامی بگیرند و بایستند اماچون از قران دورند و بی اعتقادند به آن نمی‌ایستند.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری، گفت: فلسطین به اذن الهی از دست دشمنان خلاص خواهد شد و بیت المقدس پایتخت فلسطین است و نه رژیم جعلی اشغال گر قدس و امریکا و کوچکتر و بزرگتر از امریکا در قبال حقیقت و سنت الهی در مورد فلسطین هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

انتهای پیام