مسوولان اگر کلمه به کلمه سخنان رهبر انقلاب را اجرا کنند، هیچ کجا کم نمی‌اورند
مسوولان اگر کلمه به کلمه سخنان رهبر انقلاب را اجرا کنند، هیچ کجا کم نمی‌اورند
امام جمعه شهر کوهپایه گفت: سخنان مقام معظم رهبری یک منشور و قانونی است که اگر مسوولان کشور کلمه به کلمه آن را اجرا کنند هیچ کجا کم نمی اورند.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کوهپایه ،حجت‌الاسلام احمد شاکری ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهر کوهپایه با اشاره به این‌که بالاترین سرمایه انسان نفس و جان انسان است، اظهار کرد: با توجه به این تفسیر همه کسانی که در مقابل حقیقت‌ها در طول تاریخ می‌ایستند این‌ها به خود ضرر زدند و ضرر زدن به خود از بالاترین ضررها است و بار اعمال مثبت این‌ها بسیار سبک است.

وی با اشاره به مقام والای حضرت خدیجه، خاطرنشان کرد: حضرت خدیجه به مقامی دست یافت که خداوند به او سلام می‌رساند و محبوب یار و یاور پیامبر بود و بعد از ایمان تمام ثروت عظیم خود را در خدمت اسلام و رسالت پیامبر قرار داد و مهم‌ترین نقشی که حضرت خدیجه را الگوی یک زن مسلمان قرار می‌دهد نقش مادری حضرت خدیجه است.

امام جمعه کوهپایه اذعان کرد: وقتی به زندگی حضرت خدیجه و انسان‌هایی همانند او نگاه می‌کنیم تنها شاخصه‌ای که این شخصیت‌ها را شخصیت کرده ولایتمداری آن‌ها است.

احمد شاکری گفت: امروز هم وقتی به شخصیت‌های انقلاب اسلامی نگاه می‌کنیم در میان شهدا بعضی از آن‌ها امتیاز ویژه‌ای پیداکرده‌اند که به ولایتمداری و ولایت‌پذیری بر می‌گردد.

امام‌جمعه شهر کوهپایه با اشاره به سخنان معظم رهبری در دیدار با مسؤولان، اظهار کرد: این سخنان یک منشور و قانونی است که اگر مسوولان کشور کلمه به کلمه آن را اجرا کنند هیچ کجا کم نمی‌آورند.
شاکری با اشاره به آیه ۱۲۰ سوره توبه، تصریح کرد: هر قدم و حرکتی انجام دهید که غضب کفار را در بر داشته باشد یک عمل صالح است و این‌ جوابی است برای ان‌های که می‌گویند کدام مرجع تقلید و کدام رساله یک مرجع می‌گوید که باید مرگ بر امریکا بگوییم

انتهای پیام/