شما اینجا هستید

    اخرین اخبار » ترجمه زیارت عاشورا در عصر حاضر مرگ بر آمریکاست

امام جمعه شهر کوهپایه گفت: اگر مدافعان حرم و حبیب ها و مسلم‌های امروزی نبودند کربلا را با خاک یکسان می‌کردند ترجمه زیارت عاشورا در عصر حاضر مرگ بر آمریکاستترجمه زیارت عاشورا در عصر حاضر مرگ بر آمریکاست و حداقل ستیز، حرب لمن حاربکم الی یوم القیامه گفتن مرگ بر امریکا و مرگ‌بر اسرایل است.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کوهپایه ؛ احمد شاکری ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهر کوهپایه با توصیه به تقوا الهیبا اشاره به سخن امام علی (ع)، اظهار کرد: دل هم مانند شمشیر زنگار می‌گیرد و ذکر خدا زنگار دل را می‌زداید و دل با یاد خدا آباد می‌شود.

وی افزود: یکی از یادگار‌ی‌های امام خمینی(ره) استقرار جمهوری اسلامی ایران است که بعد از حکومت نبی اکرم و حکومت  ۵ ساله حضرت علی(ع) و شش ماهه امام حسن(ع) در طول تاریخ اسلام بی‌نظیر است و یادگار دیگر امام خمینی(ره) روز قدس است.

 

امام جمعه شهر کوهپایه تصریح کرد: گرفتاری‌های امروز ما مسلمانان، دست پرورده امریکا و اسرائیل هستند و امروز روز مرگ بر امریکا و اسرائیل است.

 

وی با اشاره به داستان سید رشتی، خاطرنشان کرد: نافله مقصد اصلی و خدا است و دعای جامعه راه رسیدن به خدا و زیارت عاشورا نقشه راه است.

 

شاکری با اشاره به پیشروی داعشی‌ها تا پشت دروازه‌های بغداد، بیان کرد: اگر مدافعان حرم و حبیب ها و مسلم‌های امروزی نبودند کربلا را با خاک یکسان می‌کردند ترجمه زیارت عاشورا در عصر حاضر مرگ بر آمریکاستترجمه زیارت عاشورا در عصر حاضر مرگ بر آمریکاست و حداقل ستیز، حرب لمن حاربکم الی یوم القیامه گفتن مرگ بر امریکا و مرگ‌بر اسرایل است.

 

احمد شاکری خطاب به امام جماعت‌ و هیات امنای مساجد، اذعان کرد:  به عنوان حق نمک شناسی و قدر شناسی بعد از نماز، شعار مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل و برای تشکر درود بر رزمندگان اسلام و سلام بر شهیدان را زنده کنیم.

 

امام جمعه شهر کوهپایه با اشاره به سخنن شهید مطهری، اظهار کرد:  شمر زمان را باید شناخت و لعن و نفرین بر این‌ها نیز لازم است.

 

انتهای پیام/ ۶۳۱۰۲/

 

 

دسته بندی: اخرین اخبار, سیاسی, مرکز صفحه
لینک خبر: http://akhbarekoohpaye.ir/?p=1873

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد