شما اینجا هستید

    اخرین اخبار » وضعیت نامناسب آسفالت جاده ترانزیتی و پرتردد کوهپایه _اصفهان در دست پیگیری است

عضو شورای شهرستان اصفهان گفت: پیگیری روکش اسفالت جاده اصفهان کوهپایه با توجه به عدم تحقق وعده مسوولان مربوطه جهت شروع پروژه از اول خرداد ماه یکی دیگر از مسائلی است که شورای شهرستان به صورت جد پیگیری می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کوهپایه ؛علی مومنیان عضو شورای شهرستان با اشاره به فعالیت‌ها و پیگیری‌های متعدد مشکلات در حوزه های مختلف در شورای شهرستان اصفهان، اظهار کرد: شورای شهرستان اصفهان با تمام تلاش سعی در پیگیری مشکلات سطح شهرستان را دارد.

وی با اشاره به وضعیت مدرسه شهدای فرهنگی کوهپایه افزود: پیگیری تامین اعتبار جهت تکمیل مدرسه شهدای فرهنگی و اجرای پروژه توسط اداره کل نوسازی آموزش و پروش استان اصفهان یکی از مواردی است که برای شهر کوهپایه پیگیری شده است.

عضو شورای شهرستان اصفهان با اشاره به وضعیت نامناسب اسفالت جاده ترانزیتی و پرتردد کوهپایه _اصفهان تصریح کرد: پیگیری روکش اسفالت جاده اصفهان کوهپایه با توجه به عدم تحقق وعده مسوولان مربوطه جهت شروع پروژه از اول خرداد ماه یکی دیگر از مسائلی است که شورای شهرستان به صورت جد پیگیری می‌کند.

نماینده شورای کوهپایه در شورای شهرستان اصفهان با بیان نیاز تغییر هندسی در ورودی و خروجی شهر کوهپایه به عنوان اهداف شهرداری و شورای شهر ابراز امیدواری کرد با همت تمامی مسئولین شهری و حمایت های مسئولین در فرمانداری با تخصیص بودجه ویژه در فصل تامین اعتبار این نیاز شهر کوهپایه  نیز با پشت سر گذاشتن مراحل اداری و فنی تحقق یافته تا مقدمات خدمت رسانی بهتر به مردم شهر و زائران حضرت علی ابن موسی رضا (ع) فراهم شود.

انتهای پیام /جمشید حسینی

دسته بندی: اخرین اخبار, اقتصادی
لینک خبر: http://akhbarekoohpaye.ir/?p=1977

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد