نمایندگان در تصویب قوانین طبقه متوسط را ببینند
نمایندگان در تصویب قوانین طبقه متوسط را ببینند
امام جمعه شهر کوهپایه گفت: نمایندگان لازم است قوانینی تصویب کنند که به نفع طبقات متوسط و مستضعف باشد و نه قانون به نفع اشرافیان و متکبران باشد.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کوهپایه؛ حجت الاسلام مهدی ملاخلیلی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهر کوهپایه با توصیه به تقوای الهی و بیان دلایل شکست اولیه مسلمانان در جنگ حنین، اظهار کرد: این جنگ که در ابتدا با شکست مسلمانان همراه بود اما با شجاعت و دلاوری حضرت علی (ع) و بنی هاشم سرانجام مسلمانان پیروز شدند.

وی افزود: وهابیان که امروز سردم داران ان رژیم سعودی است جنایات زیادی در حق شیعه و غیر شعیه انجام داده است وهابیان بارگاه و قبور ائمه اطهار بقیع را تخریب کردند و احترام گذاشتن به این ائمه بزرگوار را جزئی از شرک می دانند.

امام جمعه شهر کوهپایه تصریح کرد: تقوای الهی انسان را از هر گونه نافرمانی الهی دور می کند و موجب می شود سفارشات خدا و اهل بیت را عملی سازد و در مقام عمل باید تقوا ظاهر شود

ملاخلیلی با اشاره به مناسبت‌های هفته پیش‌رو، تصریح کرد: ورود مسلم ابن عقیل به کوفه که با بیعت مردم کوفه با وی به عنوان نماینده امام حسین (ع) همراه بود اما با بی وفایی کوفیان عاقبت باعث خلق واقعه دشت کربلا و شهادت امام حسین و ۷۲ تن از یاران ایشان شد.

وی گفت: ۷ تیر شهادت دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یارانش توسط ضد انقلاب صورت گرفت منافقانی که حتی هنوز هم در مرزهای شرقی باعث به شهادت رسیدن مرزبانان می شوند.

امام جمعه شهر کوهپایه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری، خاطرنشان کرد: نمایندگان لازم است قوانینی تصویب کنند که به نفع طبقات متوسط و مستضعف باشد و نه قانون به نفع اشرافیان و متکبران باشد.

انتهای پیام /