شما اینجا هستید

    اجتماعی » اجرای طرح‌های اقتصادی جدید و تحول کوهپایه

طرح‌های کلانی برای بخش کوهپایه پیش‌بینی شده است که اگر اتفاق بیفتد بخش کوهپایه از توسعه یافته‌ترین بخش‌های استان اصفهان می‌شود. بخشدار پیشین بخش کوهپایه گفت: طرح‌های کلانی برای بخش کوهپایه پیش‌بینی شده است که اگر اتفاق بیفتد بخش کوهپایه از توسعه یافته‌ترین بخش‌های استان اصفهان می‌شود.

به گزارش اخبار کوهپایه حسین ثالثی ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه بخشدار کوهپایه، اظهار کرد: بخش کوهپایه یکی از قدیمی‌ترین بخش‌های شهرستان و استان اصفهان است که در قانون تقسیمات کشوری که تصویب می‌شود از حدود ۸۰ سال پیش از نخستین بخش‌ها، بخش کوهپایه بزرگ است.

وی افزود: بخش کوهپایه در مجاورت کلان‌شهر اصفهان واقع است، این بخش دارای مردمی فرهنگ‌دوست و متدین است که در استان به سخت‌کوشی و زحمت‌کشی معروف هستند و این خصلت‌ها باعث رشد استان اصفهان می‌شوند.

بخشدار سابق کوهپایه تصریح کرد: طرح‌های کلانی برای بخش کوهپایه پیش‌بینی شده است که اگر اتفاق بیفتد بخش کوهپایه از توسعه یافته‌ترین بخش‌های استان اصفهان می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: طرح‌های نیروگاهی خورشیدی، منطقه ویژه اقتصادی و طرح بندر خشک که برای نخستین بار در کشور در بخش کوهپایه قرار است اجرایی شود از جمله طرح‌هایی است که می‌تواند بخش کوهپایه را متحول کند.

ثالثی با اشاره به طرح‌های دیگر پیش‌بینی شده برای بخش کوهپایه، بیان کرد: با اجرایی شدن این طرح‌ها بیکاری در بخش از بین خواهد رفت و جمعیت فعال از دیگر بخش‌ها در این بخش حضور خواهند یافت.

انتهای پیام/۶۳۱۰۲

دسته بندی: اجتماعی, پیشنهاد سردبیر, مرکز صفحه
لینک خبر: http://akhbarekoohpaye.ir/?p=2081

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد