شما اینجا هستید

    اجتماعی » حمایت مسئولان باعث دلگرمی تولیدکنندگان بخش خصوصی می شود

بخشدار بخش کوهپایه گفت: باید از سرمایه گذارانی که هدف مهمی در اشتغال زایی منطقه شرق اصفهان دارند حمایت کرد و افتتاح کشتارگاهی با این ظرفیت عظیم تولید، افتخار منطقه شرق اصفهان به خصوص منطقه کوهپایه است و می طلبد تا مسئولان بخش و شهرستان حمایت بیشتری از این افراد داشته باشند.

به گزارش اخبار کوهپایه، سید محمد قاضی در حاشیه مراسم افتتاح کشتارگاه صنعتی کوهپایه با تاکید بر اینکه باید از سرمایه گذارانی که هدف مهمی در اشتغالزایی منطقه شرق اصفهان دارند حمایت کرد، گفت: افتتاح کشتارگاهی با این ظرفیت عظیم تولید، افتخار منطقه شرق اصفهان به خصوص منطقه کوهپایه است و می طلبد تا مسئولان بخش و شهرستان حمایت بیشتری از این افراد داشته باشند.

وی افزود: ارائه تسهیلات به سرمایه گذاران و پیگیری مشکلات پیش روی آن‌ها، می تواند در روند جذب سرمایه گذار برای راه اندازی تولیدات سالم در مناطقی نظیر شرق اصفهان که سال هاست با مشکلات عدیده ای رو به رو بوده است، کمک شایانی بکند.

بخشدار بخش کوهپایه تصریح کرد: بخشداری آماده برگزاری جلسات متعدد و شنیدن مشکلات تولیدکنندگان و سرمایه گذاران حاضر در بخش کوهپایه و انتقال آن به مسئولان شهرستانی و استانی است.

انتهای پیام/

دسته بندی: اجتماعی, اسلایدر, کوهپایه, مرکز صفحه
لینک خبر: http://akhbarekoohpaye.ir/?p=2141

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد