قلعه نویی در رشت رکورد زد
قلعه نویی در رشت رکورد زد
سپاهان با کسب پیروزی پر گل برابر سپید رود رشت ، خط ونشان جدی برای سایر حریفان در لیگ برتر فوتبال کشید .

به گزارش پایگاه خبری اخبار کوهپایه ، بعد از کابوس وحشتناک سپاهان در فصل قبل بالاخره سپاهان به ساحل رسید و برای شروع فصل جدید با تغییرات فراوان به یکی از تیم‌های پر مهره لیگ تبدیل شد و سکان هدایت این تیم به امیر قلعه‌نویی مربی سرشناس با‌ تخصصی خاص در نتیجه‌گیری در لیگ برتر رسید.

طلایی‌پوشان اصفهانی در هفته اول در شرایطی میزبان بودند که سکوهای خالی انگیزه‌ای را به این تیم القا نکرد و به تک امتیاز بسنده کردند اما در هفته دوم مهمان سپیدرودی شدند که از حمایت تماشاگران پرشور خود بهره می‌برد و هر تیمی در سردار جنگل در مقابل تماشاگران این تیم کار سختی را پیش روی خود می‌بیند.

سپید‌رود که با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کند، هنوز نتوانسته حواشی تیم خود را جمع و جور کند و گویی خداداد عزیزی با از خود‌گذشتگی سکان این تیم را بر عهده گرفته چرا که کم‌تر کسی با شواهد موجود شانسی برای این تیم در لیگ برتر قائل است؛ سپیدرود کار بسیار سختی در لیگ هیجدهم دارد اما یار دوازدهم این تیم روی سکوهایش بسیار پر‌شور و متفاوت با هر جایی است و از نقاط قوت این تیم به حساب می‌آید.

بازی سپاهان و سپیدرود که به نوعی جدال دارا و ندار نیز بود با برتری ۶ بر ۱ به سود سپاهان پایان یافت تا ژنرال در لیگ هجدهم بر‌عکس بیشتر شروع‌هایش که مطابق میل هواداران نبوده، این‌بار با شش‌تایی کردن سپیدرود شروع متفاوتی داشته باشد و تیم سپاهان پر‌گل‌ترین بازی خود در بازی‌های لیگ برتر را رقم بزند.

در این بازی برخی از تماشاگران سپیدرود بر علیه خداداد نیز شعار دادند و این مسأله خداداد را از کوره بیرون برد و به این شعارها واکنش نشان داد و البته این شعارها برد شیرین ژنرال را هم به کامش تلخ کرد تا دفاع تمام‌قدی را در نشست خبری از حماسه‌ساز ملبورن انجام دهد.

سپاهان با ۳ امتیاز این بازی در جدول رده‌بندی چهار امتیازی شد و در همسایگی پیکان قرار گرفت و در نزدیکی پرسپولیس آماده برای تصاحب جایگاه قرمز‌پوشان پایتخت شد، قرمز‌پوشانی که ۲ فصلی است با صدر‌نشینی خو گرفته‌اند.

انتهای پیام/ ۶۳۱۰۲