شما اینجا هستید

    اجتماعی » مردم منطقه کوهپایه در مصرف آب بد مصرفند

مدیر روابط عمومی ابفای استان اصفهان گفت: اصلا زیبنده مردم منطقه کوهپایه نیست که که مصرف سرانه آب در اینجا حدود 165 لیتر در شبانه روز باشد این بیانگر این است که مردم این منطقه بد مصرف هستند. و باید در نحو مصرف آب بازنگری کنند

به گزارش پایگاه خبری اخبار کوهپایه، سید علی اکبر بنی طبا در جنگ شادی لبخند آب شهر تودشک اظهار کرد: اصلا زیبنده مردم منطقه کوهپایه نیست که که مصرف سرانه آب در اینجا حدود ۱۶۵ لیتر در شبانه روز باشد این بیانگر این است که مردم این منطقه بد مصرف هستند. و باید در نحو مصرف آب بازنگری کنند.
وی افزود:  هم اکنون در استان اصفهان مصرف سرانه آب خانگی ۱۵۴ لیتر در شبانه روز است که هدف گذاری شده این رقم به ۱۲۰ لیتر کاهش یابد پس باید مردم کویرنشین هم با مصرف بهینه تدبیر در جهت سازگاری با کم آبی بیندیشند .
مدیر روابط عمومی ابفای استان اصفهان با بیان اینکه بحران کم آبی را در فصل تابستان بخوبی و بدون تنش اجتماعی گذراندیم تصریح کرد:خوشبختانه بحران کم آبی را در فضا تابستان پشت سرگذراندیم و جای نگرانی نیست ولی  باید با سازگار کردن خود با شرایط موجود درصدد دسترسی پایدار به آب شرب باشیم و از بدمصرفی پرهیز کنیم .

انتهای پیام

دسته بندی: اجتماعی, اخبار پر بازدید, اسلایدر, مرکز صفحه
لینک خبر: http://akhbarekoohpaye.ir/?p=2416

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد