حواس پرتی مثل  ذوب آهن ،فرصت طلب مثل سپاهان / از خط و نشان تا امید !۰
حواس پرتی مثل  ذوب آهن ،فرصت طلب مثل سپاهان / از خط و نشان تا امید !۰
دربی اصفهان جمعه شب برگزار شد و تیم سپاهان با پشوانه و آرامشی که امیر قلعه نویی به تیم تزریق کرد ، توانست در روزهایی که ذوب آهن در گیر عدم تمرکز و حواس پرتی است . دو گل به این تیم بزند و صمن فتح دربی دومی جدول را تصاحب کند .
به گزارش پایگاه خبری اخبار کوهپایه، در ایستگاه چهارم مسابقات لیگ برتر فوتبال بالا و پائین نشین‌های جدول رفته رفته مشخص شدند و تیم‌ها در جدول این دوره از مسابقات سر و شکل گرفتند.

در هفته‌های ابتدایی لیگ برتر حال و هوای اردوی دو نماینده اصفهان حاضر در لیگ برتر با توجه به اندوخته پنج امتیازی و قرار گرفتن در نیمه بالایی جدول خوب به حساب می‌آید و نوید یک فصل فوتبال خوب و داغ البته با مدعیان قهرمانی اصفهانی را به رخ می‌کشد.

دو نماینده اصفهان در لیگ برتر که به لطف پنج امتیاز خود در همسایگی ‌هم قرار داشتند، در واپسین روز‌های مرداد برای  شصت و سومین شهرآورد اصفهان پا به میدان نهادند؛ شهرآوردی که دومین شهرآورد بزرگ ایران است و به لحاظ جذابیت شاید بهترین دربی ایران باشد و فقط شاید کلمه پایتخت در کنارش نیست تا از شبکه‌ ورزش و سه سیما پخش زنده داشته باشد!

سبز پوشان و طلایی‌پوشان در حالی در مقابل هم قرار گرفتند که از سه بازی گذشته خود دو تساوی و یک پیروزی را تجربه کرده بودند و نیم نگاهشان به صدر جدول بود.

تقابل امیر قلعه‌نویی مقابل تیم سال گذشته خود و جابجایی بازیکن بین دو تیم جذابیت‌های این بازی را دوچندان کرده بود و منتقدان قلعه‌نویی که معتقدند در مواقع حساس ژنرال دست به عصا حرکت می‌کند و انتظار بازی بسته سپاهان را داشتند، سپاهان خطرناکی را دیدند.

شاگردان قلعه‌نویی با ارائه یک بازی منطقی و به دور از احساسات توانستند دو گل در کمتر از چند دقیقه وارد دروازه دروازه‌بان ملی‌پوش ذوب‌آهن کنند و اگر بازیکنان این تیم کمی با دقت‌تر عمل می‌کردند، می‌توانستند یک نتیجه عجیب دیگر مثل هفته دوم تکرار کنند.

ذوب‌آهن نمازی هم مثل سه بازی قبلی تمرکزش را میانه میدان از دست داد و موقعیت‌های زیادی را به حریف داد و اگر این سپاهان به اوج آمادگی خودش رسیده بود، چه بسا نتیجه دیگری رقم می‌خورد.

حتی تلاش مضاعف سبزپوشان بعد از ۱۰ نفره شدن این تیم هم افاقه نکرد و حضور سپاهانی‌های پرتعداد در دفاع و ضدحمله امید نمازی را به بست تاکتیکی فرستاد.

سعید آذری مدیرعامل ذوب هم وسط بازی به نمازی تقلب رساند به کنار نیمکت تیمش رفت تا به گفته نمازی سپاهان در قوطی رفته باشد! اما عدم تمرکز در زدن ضربات آخر، سبزپوشان را که همیشه به بازی منطقی و آرام معروف بودند را عصبی کرد تا در چهارمین مسابقه سومین اخراجی را تجربه کنند.

آنقدر تنش‌های درون زمین برای ذوبی‌ها سنگین شد که قاسم حدادی‌فر کاپیتان آرام این تیم به علت اعتراض به داور کارت زرد گرفت و مدیر رسانه‌ای تیم هم اخراج شد.

ژنرال فاتح دربی اصفهان شد و با این پیروزی امید را از دیدار با ذوب‌آهن به دل هواداران سپاهان افکند و ضمن حضور در جایگاه دوم جدول، خط و نشانی هم برای سایر رقبا کشید.

انتهای پیام/