اردوی جهادی مناطق محروم شرق اصفهان برگزار شد/ فعالیت هنری و آموزشی؛ محور کار دانشجویان
اردوی جهادی مناطق محروم شرق اصفهان برگزار شد/ فعالیت هنری و آموزشی؛ محور کار دانشجویان
مسئول بسیج دانشجویی امام علی (ع) دانشگاه‌های اصفهان گفت: اردوی جهادی دانشجویان شرق اصفهان با هدف محرومیت‌زدایی در مناطق محروم این استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کوهپایه ؛کنعانی، مسئول دفتر بسیج دانشجویی ناحیه امام علی  با اشاره به فعالیت دانشجویان گروه جهادی، گفت: با توجه به الطاف الهی امسال هم موفق شدیم اردوی جهادی خود را در مناطق محروم اصفهان برگزار کنیم.

وی افزود : زمان برگزاری اردوی جهادی ما از ۱۵ تیر آغاز شد و تا ۱۵ مرداد ماه ادامه داشت و در این مدت ۳۸ نفر از دانشجویان شرکت کردند.

مسئول دفتر بسیج دانشجویی ناحیه امام علی(ع) اصفهان گفت: پنج نفر از دانشجویان پیام نور کوهپایه در همان منطقه کوهپایه اقدام به برگزاری کلاس‌های تقویتی، نقاشی، خطاطی برای بچه‌های ابتدایی کردند.

وی با اشاره به ۳ نفر از دانشجویان دانشگاه هرند نیز کلاس سوخته نگاری برای ۲۶ نفر از دانشجویان محروم آن منطقه برگزار کردند، گفت: از اساتید پزشکی دانشگاه علمی کاربری نیز در شرق استان به مدت پنج روز در بین  مردم محروم آن مناطق حضور پیدا کردند و به صورت رایگان آنها را ویزیت کردند.

کنعانی با بیان اینکه ۵ نفر از خواهران دانشگاه پیام نور ورزنه نیز در منطقه برای دانش آموزان محروم آن منطقه کلاس‌های نقاشی، گلدوزی و خیاطی به پا کردند، گفت: تعدادی از دانشجویان خواهر دانشگاه پیام نور حسن آباد به دیوار نویسی، شعار نویسی و تزئین نمازخانه پنج مدرسه ابتدائی محروم در همان منطقه‌ای که اردو در آن برگزار شد، اقدام کردند.

انتهای پیام /