شما اینجا هستید

    اجتماعی » اردوی فرمانده دل‌ها در بخش کوهپایه برگزار شد

اردوی فرمانده دلها معرفی کننده چهره های شاخص شهدای ۸ سال دفاع مقدس به ویژه فرمانده دلها حاج حسین خرازی است

به گزارش پایگاه خبری کوهپایه حسین رجبی با اشاره به برگزاری اردوی فرمانده دلها، اظهار کرد: اردوی فرمانده دلها معرفی کننده چهره های شاخص شهدای ۸ سال دفاع مقدس به ویژه فرمانده دلها حاج حسین خرازی است.
وی افزود:دانش آموزان با زندگی و روحیات شهدای دانش آموز و وظایف خود نسبت به آینده کشور و انقلاب اسلامی آگاه شده و با این اردو مصمم به ادامه دهندگی راه شهدای عزیز خواهند شد.

فرمانده بسیج دانش آموزی شهید بهشتی بخش کوهپایه تصریح کرد:در بازخوردی که مربیان محترم و دانش آموزان محترم از اجرای این اردو به عمل آمد همگی از اجرای خوب و با نشاط اردو ابراز رضایت کرده و درخواست ادامه دار بودن این گونه اردوهای زیارتی و سیاحتی را دارند.

حسین رجبی با اشاره به همکاری مسؤولین بیان کرد:از همکاری و مساعدت ریاست محترم اداره آموزش و پرورش منطقه کوهپایه و همکاران محترمشان در آن اداره، مدیران محترم واحدهای سروش کوهپایه، شهید هاشمی نژاد تودشکچویه (برادران رضا منظوری و رضا جلالی) و همکاران محترمشان که در اجرای برنامه فوق ما را یاری کردند و متحمل زحمات زیادی شدند کمال تقدیر و تشکر خود را اعلام میدارم.
وی در پایان اذعان کرد:اردوی فرمانده دلها ویژه دانش آموزان خواهر بخش کوهپایه نیز در گلستان شهدای اصفهان برگزار شد که بدینوسیله از مدیران و کادر آموزشی واحدهای شهید زاهدی مزرعه شور و فاطمیه روستای جزه(خواهران کریمی و مجلسی) و کلیه خواهرانی که در اجرای این اردو ما را یاری کردند تقدیر و تشکر میکنم.

انتهای پیام / زهرا مرادی

دسته بندی: اجتماعی, اخرین اخبار, گالری تصاویر, مرکز صفحه
لینک خبر: http://akhbarekoohpaye.ir/?p=2642

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد