کارخانه‌‌ سیلیس که آفاتش گریبانگیر کوهپایه است در آینده چه امتیازاتی برای این شهر خواهد داشت؟
کارخانه‌‌ سیلیس که آفاتش گریبانگیر کوهپایه است در آینده چه امتیازاتی برای این شهر خواهد داشت؟
امام جمعه شهر کوهپایه گفت: با احداث کارخانه سیلیس در کوهپایه آفاتی گریبانگیر این شهر شده است حال این سوال مطرح است که این کارخانه در آینده چه امتیازاتی برای شهر کوهپایه خواهد داشت؟

به گزارش پایگاه خبری کوهپایه حجت‌الاسلام احمد شاکری  ظهر امروز در نشست بررسی مشکلات بخش کوهپایه با اشاره به حکمت ۶۶ نهج‌البلاغه اظهار کرد: اگر مشکلی پیدا کردیم و سراغ نااهل رفتیم و بهانه‌ای کند و مشکل را حل نکند زیباتر است خواسته را با نااهل مطرح نکنیم و به مشکل نرسیم؛ آمریکا از برجام خارج شده است و از این موضوع ۶ ماه می‌گذرد ولی چرا هنوز دولت و مجلس کاری انجام نداده‌اند و معطل هستند آمریکا بهانه می‌کند و معلوم است کاری نمی‌خواهد انجام دهد.

وی با اشاره به مساله cft افزود: قانونی که شورای نگهبان ۲۲ ایراد قانونی و شرعی از آن بگیرد چه قانونی می‌شود ولی به آن رأی داده‌ شده است؛ تعجب بیشتر از آن است که وزیر امور خارجه در روزی که این مسأله می‌خواست تصویب شود گفت نمی‌توانیم تضمین بدهیم که با پیوستن به این کنوانسیون مشکلات ما کمتر شود.

امام جمعه شهر کوهپایه تصریح کرد: مگر آمریکا دست از بهانه‌جویی برمی‌دارد؟ آیا هیچ وقت احتمال می‌دادید که ۶ ماه پیش و یکسال پیش اروپا و آمریکا به عربستان سلاح بدهد و مردم یمن را به خاک و خون بکشند و دست آخر وزیر امور خارجه ایران را مقصر بداند؟

وی عنوان کرد: دولت مشغول بودجه نویسی است و نیمه آذر تحویل مجلس شورای اسلامی خواهد شد شما ۲۰ نفر از نمایندگان استان اصفهان و ۲۸۰ نفر از نمایندگان دیگر تصمیم بگیرید همه کسانی که حقوق ۵ میلیون به بالا دارند در سال ۹۸ حقوق آن‌ها اضافه نشود و مثل طلبه‌ها زندگی کنند و شهریه یک میلیون و صد بگیرند با این کار قطعاً می‌توانید دست آمریکا و دشمنان را ببندید.

شاکری با اشاره به مشکلات شهر کوهپایه، خاطرنشان کرد: با احداث کارخانه سیلیس در کوهپایه آفاتی گریبان‌گیر این شهر شده است حال این سؤال مطرح است که این کارخانه در آینده چه امتیازاتی برای شهر کوهپایه خواهد داشت؟

/انتهای پیام /