خلا وجود مرکز فرهنگی در بخش ۳۲ هزارنفری کوهپایه/ سالن اجتماعات این شهر به همت شهرداری احداث می شود
خلا وجود مرکز فرهنگی در بخش ۳۲ هزارنفری کوهپایه/ سالن اجتماعات این شهر به همت شهرداری احداث می شود
رئیس شورای شهر کوهپایه گفت: حضور کارگران، کارمندان، دانشجویان و فعالان اقتصادی خصوصا بانوان در این شهر، ضرورت احداث مرکزی جهت انجام فعالیت های آموزشی و فرهنگی احساس می شود.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کوهپایه :قوام الدین ضیایی با اشاره به آمار جمعیتی شهر کوهپایه، اظهار کرد: کوهپایه یکی از شهرهای شهرستان اصفهان است که شهرداری آن به جمعیتی بالغ بر هفت هزار نفر به صورت دائم و ۱۵ هزار نفر به صورت شناور در طول شبانه روز خدمات رسانی و فعالیت دارد.

وی با اشاره به ضرورت ایجاد مرکز آموزشی افزود: حضور کارگران، کارمندان، دانشجویان و فعالان اقتصادی خصوصا بانوان در این شهر، ضرورت احداث مرکزی جهت انجام فعالیت های آموزشی و فرهنگی احساس می شود.

رئیس شورای اسلامی شهر کوهپایه تصریح کرد: هر گونه سالن اجتماعات، تالار فرهنگی و حتی مجموعه فرهنگسرا که در تحقق این نوع فعالیت ها در خدمت مردم شریف و ولایت مدار شهر و بخش کوهپایه باشد، وجود ندارد همچنین نبود منابع درآمدی و محدودیت اعتبارات عمرانی شهرداری وجود دارد.

وی خاطر نشان کرد: تعالی فرهنگ و در راستای حفظ کرامت انسانی و فراهم آوردن زمینه های مطلوب در ایجاد آرامش روانی بیشتر شهروندان این منطقه امری قابل اقدام می باشد بنابراین لازم است جهت احداث مجموعه فرهنگسرای این شهر و احداث یک باب سالن اجتماعات در محدوده املاک متعلق به شهرداری کوهپایه تخصیص اعتباری قابل توجه داده شود تا گامی مهم و حیاتی در طیب خاطر شهروندان خاصه جوانان و نوجوانان وبانوان این منطقه برداشته شود.

/انتهای پیام/