شهر سجزی در انتظار پایانه مسافربری/ وضعیت کنونی عامل تشدید مهاجرت است
شهر سجزی در انتظار پایانه مسافربری/ وضعیت کنونی عامل تشدید مهاجرت است
رئیس شورای شهر سجزی گفت: از طریق فرمانداری، اتوبوسرانی، ترمینال و دیگر دستگاه‌های مربوط پیگیر اضافه شدن یک دستگاه اتوبوس و احداث پایانه شهر سجزی بوده‌ایم که تا کنون محقق نشده است.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کوهپایه ؛علی اکبر باقری با اشاره به مشکلات شهروندان شهر سجزی در حوزه حمل و نقل مسافر، اظهار کرد: شورای شهر سجزی در تلاش است که در قدم اول یک اتوبوس برای سهولت رفت و آمد شهروندان به کلانشهر اصفهان به ناوگان حمل و نقل شهر اضافه شود.

وی با بیان اینکه پایانه مسافربری نیاز هر شهری است، افزود: شورای شهر در قدم دوم پیگیر است پایانه شهر سجزی که نیاز هر شهری است افتتاح شود.

رئیس شورای شهر سجزی با اشاره به پیگیری‌هایی که در این حوزه انجام شده، تصریح کرد: از طریق فرمانداری، اتوبوسرانی، ترمینال و دیگر دستگاه‌های مربوط پیگیر اضافه شدن یک دستگاه اتوبوس و احداث پایانه شهر سجزی بوده‌ایم که تا کنون محقق نشده است.

باقری با اشاره به رفت‌و امد‌های قابل توجه از سجزی به اصفهان و بالعکس، افزود: دانشجویان، کارمندان و دیگر شهروندان که نیاز ضروری به به رفت و آمد به کلانشهر اصفهان را دارند باید از حمل و نقل مرتب بهره ببرند چرا که در غیر این صورت مجبور به مهاجرت می‌شوند

انتهای پیام/