پروژه فاضلاب شهری تودشک کلید خورد
پروژه فاضلاب شهری تودشک کلید خورد
شهردار شهر تودشک گفت: با جلسات متعدد و فشرده‌ای که برگزار شد بنیاد مسکن به عنوان مجری فاز اول طرح انتخاب و پروژه فاضلاب تودشک که یک مطالبه جدی مردمی بود از امروز آغاز شد

به گزارش پایگاه خبری اخبار کوهپایه محمد رضا مجلسی شهردار تودشک اظهار کرد: یکی از مشکلات بزرگ شهر تودشک نداشتن شبکه دفع فاضلاب شهری است که به علت عدم نفوذ فاضلاب ناشی از چاههای سطحی بالا آمدن آب‌ به سطح یک متری زمین اتفاق افتاده است.

وی با اشاره به مشکلاتی که بالا آمدن آب‌های سطحی برای شهروندان ایجاد کرده است، افزود: برخی منازل مسکونی و تاسیسات شهری آسیب‌های جدی به خود دیده‌اند و خساراتی برای شهروندان به بار آورده است.

شهردار تودشک اظهار کرد: متاسفانه نشست زمین و آب گرفتگی منازل و زود پر شدن چاههای فاضلاب و هزینه های تخلیه و مسائل بهداشتی ناشی از بالا آمدن فاضلاب و تهدید زیر ساخت های شهری و … از جمله مشکلات مردم تودشک به دلیل عدم بهره مندی از فاضلاب شهری است.

وی با اشاره به اقداماتی که برای حل این مشکل انجام شده، خاطرنشان کرد: با جلسات متعدد و فشرده‌ای که برگزار شد بنیاد مسکن به عنوان مجری فاز اول طرح انتخاب و پروژه فاضلاب تودشک که یک مطالبه جدی مردمی بود از امروز آغاز شد.

مجلسی با تشکر از کلیه سازمان‌ها، ادارات و اشخاصی که در این زمینه مساعدت کرده و با بیان تشکر از صبر و بردباری و همکاری شهروندان تا اتمام پروژه، توصیه کرد: شهروندان بخاطر عمق سه متری کانال های حفاری شده نکات ایمنی را رعایت کرده و ضمن همکاری با عوامل اجرایی از نزدیک شدن افراد بویژه سالخوردگان و کودکان به کانال‌ها جلوگیری کنند.

انتهای پیام/