شما اینجا هستید

    اخرین اخبار » بعد از روز عاشورا مردم راه خود را از فتنه گران جدا کردند

امام جمعه شهر کوهپایه گفت: کاسه صبر مردمی که هشت ماه صبر کرده بودند و بعضی ها هم از اول همراه آنان بودند و معترض به نتیجه انتخابات بودند وقتی فهمیدند شب عاشورا شبکه های رسانه ای دشمنان نطام می گویند روز عاشورا در ایران جور دیگری خواهد شد راه خود را جدا کردند

به گزارش پایگاه خبری اخبار کوهپایه ، حجت‌الاسلام احمد شاکری در خطبه‌های نماز جمعه شهر کوهپایه ضمن دعوت به تقوای الهی و پرهیز از گناه، اظهار کرد: باید آن‌چه که واجب است را انجام دهیم و بپذیریم و محرمات را بدون چون و چرا ترک کنیم.

امام‌جمعه شهر کوهپایه با اشاره به آیات سوره زخرف، تصریح کرد: وقتی پرهیزگارانی که بدون چون و چرا تسلیم فرامین الهی بوده‌اند وارد بهشت می‌شوند حوریان بهشتی با کاسه‌های زرین دور آن‌ها می‌گردند و از آن‌ها پذیرایی می‌کنند، خدای متعال برای همه بندگان خود بهشت و جهنم را پیش‌بینی کرده است.

وی با اشاره به این سخن حضرت علی(ع) در مورد جایگاه و ارزش بالای عالم و تسلیت رحلت آیت‌الله هاشمی شاهرودی، عنوان کرد: آیت‌الله شاهرودی مسؤولیت‌های زیادی را در زمان‌های مختلف انقلاب عهده‌دار بوده است اما از این مناصب متعدد برای معرفی خود استفاده نکرد، وی برادر ۳ شهید بود و در مسیر انقلاب علم، مدیریت و بصیرت هر سه را با هم داشتند.

شاکری با اشاره به فتنه سال ۸۸ و حماسه ۹ دی ماه، بیان کرد: آن‌ چیزی که در سال ۸۸ بعد از نتیجه انتخابات رخ داد نشان از فتنه است؛ اعتراض به نتیجه انتخابات را می‌شود از طریق قانونی پیگیری کرد اما فتنه و براندازی نظام چیز دیگری است.

امام جمعه شهر کوهپایه با اشاره به این‌که اتفاقاتی که در سال ۸۸ رخ داد بیانگر فتنه بوده است، تصریح کرد: در روز قدس کسانی که به خیابان آمدند بطری‌های آبشان دستشان بود و با کفش‌های بندبسته نماز می‌خواندند که نشان می‌داد اهل نماز نیستند.

وی ادامه داد: روز ۱۳ آبان مردم علیه آمریکا شعار می‌دهند اما آن‌ها جور دیگر شعار می‌دهند، روز ۱۶ آذر مردم به طرفداری از امام و احترام به دانشجو، علم و دانش به میدان آمدند اما آنان در دانشگاه و خیابان عکس امام را پاره و زیر پا پایمال می‌کنند و شعارهای ساختارشکنانه می‌دهند.

شاکری با اشاره به اقدامات فتنه‌گران در روز عاشورا و بی‌احترامی به دسته‌جات عزاداری سید الشهدا، افزود: در روز عاشورا پرچم‌های امام حسین(ع) را آتش زدند و به نماز جماعت روز عاشورا سنگ پرتاب و به آن حمله کردند.

امام جمعه شهر کوهپایه در ادامه گفت: کاسه صبر مردم لبریز شد مردمی که ۸ ماه صبر کرده بودند و بعضی‌ها هم اول همراه آن‌ها بودند و فکر می‌کردند رأی آن‌ها مشکل پیدا کرده است و معترض به نتیجه انتخابات بودند اما وقتی فهمیدند شب عاشورا شبکه‌های رسانه‌ای دشمنان نظام و جمهوری اسلامی ایران می‌گویند روز عاشورا در ایران جور دیگری خواهد بود راه خود را جدا کردند.

وی ابراز کرد: با آن همه نصیحت رهبر معظم انقلاب و آن چیزی که در عاشورا اتفاق افتاد واقعاً جای تعجب است که بعضی‌ها رویشان می‌شود از رفع حصر حرف بزنند؛ سران فتنه در سال ۸۸ دیگر چه کاری نکردند، اگر کاری کنیم که آمریکا، انگلیس و غربی‌ها را خوشحال کنیم آیا این غیر از براندازی نظام است، بعضی هنوز حرف از رفع حصر می‌زنند درحالی که آن‌هایی که در حصر هستند کسانی هستند که راضی شده بودند هر چه که اتفاق بیفتد.

انتهای پیام/

دسته بندی: اخرین اخبار, سیاسی, مرکز صفحه
لینک خبر: http://akhbarekoohpaye.ir/?p=2776

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد