«هَوو»، تعبیری متفاوت از مطالبه گری مردم برای ایجاد شهرستان کوهپایه
«هَوو»، تعبیری متفاوت از مطالبه گری مردم برای ایجاد شهرستان کوهپایه
رئیس شورای شهر کوهپایه گفت: امیدواریم شهرستان اصفهان هَوو آرام و خیلی رام شهرستان شدن کوهپایه را بپذیرد و مسئولان برای رسیدن به این هدف همکاری لازم را داشته باشند.

به گزارش اخبار کوهپایه؛ قوام الدین ضیایی روز گذشته در آیین تکریم اعضای شوراهای بخش کوهپایه اظهار کرد: شورای یک شهر هم مانند مجلس به شکل دیگری قانون گذاری دارد، البته شوارهایی موفق تر هستند که شهرداران آن وقوف کامل و لازم را نسبت قوانین داشته باشند.

رئیس شورای شهر کوهپایه تصریح کرد: پیشنهادات باید طبق قانون و با بررسی در اتاق فکر شورا که منتخب مردم هستند به مرحله اجراء برسد؛ از طرفی هم شوراها شورای شهر هستند و نه شورای شهرداری، این نکته باید برای مردم و مسئولان به بهترین شکل تبین شود.

ضیایی گفت: شورایی موفق خواهد بود که در سایه قانون به امور مربوط به مردم بپردازد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: شوراها به عنوان نوعی سپر عمل می کنند، چرا که مردم اکثر مشکلات خود درحیطه های مختلف ورزش بهداشت و مسائلی از این دست را در ابتدا به حضور شوراها ارجاع می دهند که کاملاً روند درست و مناسبی است و این امر نباید توسط ارگان های دیگر به عنوان دخالت شورا برداشت شود.

ضیایی در پایان بیان کرد: در منطقه شاخصه ها و استعدادهای خوبی در کنار بستر عالی و لازم برای دستیابی به مطالبه ای که از ۸۱ سال پیش  مطرح شده و ارتقاء منطقه کوهپایه به شهرستان است، وجود دارد و امیدواریم شهرستان اصفهان هَوو آرام و خیلی رام شهرستان شدن کوهپایه را بپذیرد و مسئولان برای رسیدن به این هدف همکاری لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/