چهار زمین ورزشی جدید در شهر کوهپایه احداث می شود
چهار زمین ورزشی جدید در شهر کوهپایه احداث می شود
رئیس شورای شهر کوهپایه از احداث دو چمن مصنوعی و دو زمین فوتبال و والیبال ساحلی در شهر کوهپایه خبر داد.

به گزارش اخبار کوهپایه؛ قوام الدین ضیایی  اظهار کرد: با پیگیری های مستمر شورای اسلامی شهر کوهپایه و با حضور در اداره کل ورزش و جوانان استان، بررسی مشکلات ورزشی شهر و منطقه در ماه های گذشته انجام شده است.

رئیس شورای شهر کوهپایه تصریح کرد: این پیگری ها شامل وضعیت مدیریت این نهاد و طرح مطالبات عموم خصوصاً ورزشکاران در رشته‌های ورزشی فوتبال و والیبال، وضعیت نابسامان استخر شنا ازنظر عدم بهداشت آب و ضرورت تعویض آب، نامطلوب بودن بهره‌برداری از سالن‌های ورزشی، نارضایتی بانوان از نامنظمی برنامه سالن‌ها و موضوع احداث یک باب فضای چمن مصنوعی هم مطرح شد.

وی افزود: با عنایت به تصمیم وزارت ورزش در ایجاد یک قطعه زمین چمن مصنوعی در هر شهر به ابعاد ۴۸×۲۵، طبق این طرح شورا و شهرداری کوهپایه نسبت به زیرسازی و ایجاد فنس و تجهیزات جانبی مانند روشنایی و فضای حضور تماشاچی در حد نیاز و به تعداد مطلوب اقدام کردند.

ضیایی عنوان کرد: همچنین مقرر شد با تخصیص مبلغ سه میلیارد ریال توسط اداره کل صرفاً جهت خرید چمن و نصب آن با تنظیم قراردادی دو جانبه در اسرع وقت اقدام لازم صورت پذیرد.

رئیس شورای شهر کوهپایه بیان کرد: با توجه به وجود یک باب فضای چمن مصنوعی در شهر که در دوره اول شورا و با همت مسئولان وقت در اداره آموزش‌وپرورش کوهپایه توسط این اداره احداث و راه اندازی شد که هم اکنون مورد استفاده برخی از علاقه‌مندان و ورزشکاران شهر قرار می‌گیرد؛ نظر جمعی اعضای شورای شهر بر احداث دو باب زمین چمن در دو نقطه شرقی و غربی شهر جهت بهره‌مندی بیشتر و بهتر شهروندان علاقه‌مند در صورت امکان تأمین اعتبار لازم به تناسب تراکم جمعیت شهر و نزدیکی به محله‌ها و مدنظر قرار دادن عدم ایجاد مزاحمت و بروز مشکل در هنگام حضور جوانان و مشتاقان در زمان استفاده از این فضاهاست.

وی در پایان گفت: شورای شهر ایجاد دو باب زمین ورزشی فوتبال و والیبال ساحلی در دونقطه شهر را در برنامه کاری خود جهت علاقه‌مندان به این نوع ورزش در دستور کار خود دارد که امیدواریم به‌زودی شاهد تحقق آن توسط شهردار باشیم.

انتهای پیام/