شما اینجا هستید

  اسلایدر » اول انقلاب با منافقان گول خورده رو به رو بودیم اما اکنون با منافقان حرام خورده رو به رو هستیم

راوی دفاع مقدس گفت: اول انقلاب با منافقان گول خورده رو به رو بودیم اما اکنون با منافقان حرام خورده رو به رو هستیم  اما این هم می گذرد و انقلاب پر قدرت به پیش می رود.

به گزارش اخبار کوهپایه؛ حاج حسین یکتا در یادواره ۷۲ شهید شهر کوهپایه اظهار کرد: بعد از گذشت چهار دهه از انقلاب پرچم شهدا بالاست و در آن شکی نیست و جواب همه خون ها را به گفته امام خمینی(ره) حضرت سید الشهداء(ع) می دهند.

راوی دفاع مقدس با بیان اینکه یک قطره خون شهدا هدر نرفته است، اظهار کرد: حضور در یادواره شهدا نه رزق و نه قسمت است بلکه دعوتی از شهداست؛ که باید به حکمت حضورمان فکر کنیم.

وی با اشاره به جایگاه والای شهیدان، افزود: درخواست یک ارمنی از فرزند خود که با تابوت شهید گمنام دفن شود مصداق های این چنینی همه نشان دهنده این است که پرچم شهدا بالاست.

حسین یکتا در ادامه با بیان اینکه از جنگ ۳۳ روزه به جایی رسیده است که حتی می ترسند که با ما جنگ کنند، افزود: سراشیبی دشمن و افول امریکا به سرعت بالا شروع شده است.

راوی دفاع مقدس عنوان کرد: ترامپ سال گذشته  گفت در ایران جشن کریسمس را در تهران می گیریم؛ صدام هم گفته بود سه روزه تهران را می گیریم، بن سلمان هم گفته بود امسال جنگ و شلوغی را به تهران میکشیم اما جنگ کجاست؟

وی افزود: اول انقلاب با منافقان گول خورده رو به رو بودیم اما اکنون  با منافقان حرام خورده رو به رو هستیم  اما این هم می گذرد و انقلاب پر قدرت به پیش می رود.
حسین یکتا اذعان کرد: شهید حججی بی سر آمد اما در دنیا سری در سرها شد؛ از جایی دشمن نمی خورد که نمی فهمد و در لحظه ای که فکر نمی کنی کمک می شود و کمکی که اندازه اش را هم فک نکنیم.

این راوی دفاع مقدس با بیان اینکه شهدا بعد از شهادت دستشان باز می شود،  تصریح کرد: تا امروز شما برای امام حسین(ع) عزاداری بر پا کردید اما اربعین خودش امام حسین روضه گرفته و شرکت انبوه در اربعین حج واجب است؛ زشت است که امام حسین روضه بگیرد و کسی از این روضه جا بماند.

وی با بیان اینکه حتی یک ذره هم نظر خدا نسبت به انقلاب اسلامی برنگشته است، خاطرنشان کرد: این ما هستیم که در دلمان پرده حجاب های اکبر آمده و شبهه آمده است.

انتهای پیام/

دسته بندی: اسلایدر
لینک خبر: http://akhbarekoohpaye.ir/?p=3345

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه
1 دیدگاه
 1. میر رسولی

  منبع: گلستان ما

  مرگ یک بیمار بر اثر سهل انگاری مسئولان بیمارستان در گلستان
  پاسکاری بیمار از بیمارستان به خانه در علی آباد کتول گلستان منجر به فوت بیماری مبتلا به سل شد.

  این بیمار که دچار بیماری سل شدید بود، هر بار پس از بستری از نظر مسئولین اورژانس سالم تشخیص داده می شد و به اجبار به خانه بر می گشت و در آخرین باری که در بیمارستان بستری شد متاسفانه قبل از اینکه به خانه ارجاع داده شود، فوت نمود!

  ظاهراً سریال سهل انگاری و بی تفاوتی مسئولان بیمارستان به ویژه در اورژانس در علی آباد کتول تمامی ندارد و بعد از به کما رفتن سارینا دختر بچه ۸ساله در اثر تزریق اشتباه و زندگی نباتی این دختر بیگناه ، این بار نوبت به بیماری به نام «ن ل» رسید که در اثر سهل انگاری و بی تفاوتی مسئولان اورژانس بیمارستانی در علی آبادکتول فوت کرد.

  این بیمار که دچار بیماری سل شدید بود، هر بار پس از بستری از نظر مسئولین اورژانس سالم تشخیص داده می شد و به اجبار به خانه بر می گشت و در آخرین باری که در بیمارستان بستری شد متاسفانه قبل از اینکه به خانه ارجاع داده شود، فوت کرد.

  حال سوال اینجاست که مسئولیت تشخیص بیماری افرادی که به اورژانس مراجعه می کنند، به عهده پرستاران و مسئول اورژانس است یا پزشک و پزشک متخصص؟! چرا این بیمار با بیماری حاد چندین بار توسط عوامل بیمارستان به خانه ارجاع داده شده است؟!

  مسئولیت این بی تفاوتی در قبال بیماران بر عهده چه کسی است؟! اگر این فرد بیمار نبوده و نیاز به بستری نداشته است چرا فوت کرده است؟! اگر در شهر های بزرگتر یا سایر کشورها چنین اتفاقی می افتاد، چه برخوردی با مسولان صورت می گرفت؟! آیا کسی پاسخگوی به خطر افتادن جان بیماران در بیمارستان علی آباد هست!؟

  هر چند دادستان محترم و ولایتمدار شهرستان آقای طباطبایی خودشان به این قضیه ورود کرده و شخصاً پیگیر ماجرا شده است ولی آیا جان انسان ها این قدر بی ارزش شده چرا که جان انسان ها متاعی است که از دست رفتن آن قابل جبران نیست.

  در پایان این ماجرای غم انگیز باید بدانید عده ای از مسئولان بیمارستان بدبختانه بیمارستان را با ملک شخصی اشتباه خود گرفته اند و فکر می کنند چون از اقوام مسئولان شهر هستند یا فلان فامیل شان در استانداری یا … مشغول است مصونیت دارند و هیچ کس حق برخورد با آنها را ندارد.

  در ادامه از مسئولان محترم قضایی شهرستان آقای محمدی و طباطبایی و در صورت لزوم مسئولان قضایی استان درخواست می شود خودشان به این مسئله ورود کنند و ضمن برخورد شدید با مسببان حادثه، مانع از تکرار فوت هموطنان بیگناهی شوند که بنیه مالی برای درمان بیماران خود در شهر های دیگر را ندارند و بیمارستان علی آباد را برای درمان انتخاب می کنند.منبع: گلستان ما https://b2n.ir/65751 لینک مطلب

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد