ساختمان ثبت اسناد کوهپایه با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان افتتاح شد
ساختمان ثبت اسناد کوهپایه با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان افتتاح شد
ساختمان ثبت اسناد کوهپایه با اعتبار بالغ بر یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان و مساحت ۶۰۰ متر مربع افتتاح شد.

به گزارش اخبار کوهپایه؛ سید محمد قاضی عسگر  در آیین افتتاح ساختمان ثبت اسناد و املاک بخش کوهپایه  اظهار کرد: بخش کوهپایه دارای سه شهر  و یکی از بخش های قدیمی استان اصفهان با بیش از ۸۰ سال قدمت است.

بخشدار بخش کوهپایه گفت: این بخش دارای چهار دهستان و ۲۷ روستا مصوب و بیش از ۷۰۰ نقطه مکان و مزرعه و وسعت بخش کوهپایه سه هزار کیلومتر مربع است و ۳۰ هزار جمعیت دارد.

وی با اشاره به وسعت منطقه ای که این اداره در آن خدمات رسانی می کند، گفت: وسعت منطقه ای که این اداره خدمات رسانی می کند شاید هم تراز سه شهرستان باشد.

بخشدار کوهپایه عنوان کرد: از رئیس ثبت اسناد و املاک کشور برای ارائه خدمات مطلوب تر درخواست داریم نیروی انسانی لازم در این اداره تامین شود؛ در حال حاضر ۹ نفر در این اداره مشغول به کارند که چارت سازمانی ۱۴ نفر است و کمبود نیروی انسانی وجود دارد.

قاضی عسگر بیان کرد: همچنین درخواست یک خودرو مناسب و تجهیز اداره را دارشته و همچنین تقاضا صدور مجوز برای دفاتر رسمی اسناد رسمی و ازدواج برای شهرها و بخش های هم جوار داریم.

 

به گزارش اخبار کوهپایه؛ ساختمان ثبت اسناد کوهپایه با اعتبار بالغ بر یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان و در مساحت ۶۰۰ متر مربع افتتاح شد.

انتهای پیام/