شما اینجا هستید

    اسلایدر » تقویت انقلاب با شهادت سپهبد سلیمانی

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی باعث تقویت انقلاب و استکبار ستیزی شد.

به گزارش اخبار کوهپایه،  محمدعلی احمدی پیش از ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه مسئول شورای هماهنگی تبلیغات بخش کوهپایه اظهار کرد: اگر شهادت حاج قاسم را بررسی کنیم ابعادی دارد که یکی از آن ها شهادت طلبی اوست؛ هر ماه به اصفهان می آمد و سر مزار شهید کاظمی اشک می ریخت و شهادتش را درخواست می کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان تصریح کرد: در حال حاضر  چند کشور در حال تظاهرات بر علیه آمریکا است؛ در حالی که این روزها زائران زیادی در عراق نیستند اما تشییع حاج قاسم با حضور پرشور عراقی ها انجام شد.

وی افزود: در داخل کشور تمام گروه ها با فکرها و سلیقه های مختلف برای حاج قاسم اشک می ریزند و این تاثیر خدمت، ولایتمداری و تواضع است.

احمدی با اشاره به ویژگی های حاج قاسم سلیمانی بیان کرد: وقتی گاهی به شهرستانی می رویم معذرت خواهی می کنند که چهار بعد از ظهر جلسه ای گذاشته شده است، این نباید فرهنگ شود و با مدیریت جهادی باید کار کرد.

محمد علی احمدی گفت: خونی که ریخته شد باعث تقویت انقلاب و استکبار ستیزی شد و هر وقت دلهایمان پاک شد خداوند هم لطف می کند.

وی افزود: ارکان شورای تبلیغات ائمه جمعه، ارکان وزارت کشور، آموزش پرورش، سپاه، بسیج، نیروی انتظامی، اوقاف، جهاد کشاورزی و دانشگاه و به طور کلی ۲۴ ارگان و سازمان عضو این شورا هستند.

رئیس  شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه بزرگداشت مناسبت ها و ایام خاص یکی از وظایف این شورا است، گفت: تشکیل هیئت های اندیشه ورز برای ابتکارات در برگزاری یک از ارکان است و رکن اصلی شورای تبلیغات تعاون است و رکن دیگر جوان گرایی و جوان گرایی به معنی پیر زدایی نیست.

وی با بیان اینکه این شورا فرا جناحی است و مبنا نظرات خاص ولی فقیه است، گفت: تریبون این شورا سیاسی نیست و تریبون نظام جمهوری اسلامی است؛ مردمی کردن اجرای این مراسم یکی از نکته هایی است که باید مورد توجه قرار گیرد و خروجی تمامی بزرگداشت ها باید نزدیکی مردم با انقلاب باشد.

انتهای پیام/

 

دسته بندی: اسلایدر, مرکز صفحه
لینک خبر: http://akhbarekoohpaye.ir/?p=3439

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد