شهید ابومهدی المهندس، فارسی را زبان انقلاب می دانست
شهید ابومهدی المهندس، فارسی را زبان انقلاب می دانست
امام جمعه پیشین شهر تودشک گفت: شهید ابو مهدی چند زبان بلد بود که یکی از آن های فارسی است و در این مورد گفته زبان فارسی زبان انقلاب است.

به گزارش اخبار کوهپایه؛ سید محمد قاضی عسگر پیش از ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی  با تسلیت ایام فاطمیه و شهادت حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: در آستانه چهل یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هستیم و دهه فجر را پیش رو داریم.

بخشدار کوهپایه با اشاره به مناسبت های ویژه امسال قبل و بعد دهه فجر تصریح کرد: فتنه آبان ماه، انتخابات مجلس و در حال حاضر شهادت حاج قاسم سلیمانی را پیش رو داریم که انگیزه مردم را برای شرکت در انتخابات دو چندان کرده است.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام اسماعیل احمدی نسب اظهار کرد: شهید ابو مهدی چند زبان بلد است که یکی از آن های فارسی است و در این مورد گفته زبان فارسی زبان انقلاب است.

امام جمعه پیشین شهر تودشک تصریح کرد: کنوانسیون های که در مجلس مطرح است و دولت تدبیر و امید هم پذیرفته است، که اگر این ها تصویب شود اسلحه به دست دشمنان افتاده است و باید دقت کنیم به چه کسانی رای می دهیم.

احمدی نسب گفت: امروز می بینیم در خود آمریکا و اروپا راهپیمایی های ضد اقدام امریکا شکل گرفته که می تواند روزنه ای برای نابودی کفر باشد.

حجت الاسلام محمد علی جعفری امام جمعه شهر سجزی نیز با تسلیت شهادت سردار سلیمانی  اظهار کرد: بعد از شهادت سلیمانی دیدم رهبر با صلابت است چرا که ده ها شخصیت مثل سردار سلیمانی در کشور وجود دارد.

در این مراسم مصطفی شجاعی با تشکر از کسانی که در این مدت شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی بخش کوهپایه را مساعدت کردند، اظهار کرد: انتقام سخت کلید واژه ای است که می شنویم که در بحث نظامی به عهده نظامیان در کشور است.

وی افزود: ما در انتقام سیاسی و اجتماعی وظیفه مان این است که ببینیم چه کارهایی به  زمینه مانده که انجام دهیم که یکی از ان ها بیانیه گام دوم است که این بیانیه توجه خاصی روی جوان گرایی دارد.

شجاعی در ادامه عنوان کرد: در سه شهر بخش کوهپایه مشکلاتی داریم که یکی از آن ها سیستم صوتی است که مطابق نیاز وجود ندارد که امید است در حل این مشکل مساعدت شود.

مصطفی شجاعی در ادامه بیان کرد: خوشبختانه با پیگیری های گذشته ۵۰۰ متر زمین در مالکیت این شورا است که در حال حاضر ساخت آن به نظر امکان ندارد اما نیاز به مساعدت است که حداقل دیواری دور این زمین کشیده شود.

در ادامه این مراسم نیز مرتضی مومنیان با اشاره به قول پنج میلیونی برای کمکی که در زمان کفیل برای شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی بخش کوهپایه داده شد، اظهار کرد: قرار بود با این پول دیوار دور زمین شورای تبلیغات و هماهنگی کشیده شود.

وی افزود: حسین رجبی بهترین گزینه برای این مسئولیت بود چرا که هم پشتکار دارد و هم بین جوانان محبوبیت دارد.

در این مراسم از زحمات اقایان مصطفی شجاعی و مرتضی مومنیان تجلیل به عمل آمد و حسین رجبی به عنوان رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بخش کوهپایه  معرفی شد.

انتهای پیام/