شما اینجا هستید

    اسلایدر » ویژگی برجسته شهید سپهبد سلیمانی ولایت پذیری و ولایت مداری و انجام تکلیف بدون محافظه کاری است

رئیس جدید شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی بخش کوهپایه گفت: بر هر کدام از ما در هر لباس و مسئولیتی که هستیم لازم است راه این شهید را ادامه دهیم و ویژگی برجسته این شهید که ولایت پذیری و ولایتمداری و انجام تکلیف بدون ملاحظه کاری است را در زندگی شخصی و سیاسی اجتماعی خود رعایت کنیم.

به گزارش اخبار کوهپایه؛ حسین رجبی اظهار کرد: امیدواریم با تبدیل شدن بخش کوهپایه به شهرستان بخشی از مشکلات و دغدغه های اساسی منطقه که امروز با آن روبه رو هستیم، مرتفع شود و شاهد این نعمت هم در راستای خدمتگزاری و اعتلای نظام جمهوری اسلامی و تحقق منویات مقام معظم رهبری حضر ت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز باشیم.

رئیس جدید شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی بخش کوهپایه با اشاره به وجود پتانسیل های مستعد برای فعالیت در این مسئولیت، تصریح کرد: حال که این وظیفه و این لباس خدمت به عهده حقیر گذاشته شد، امیدوارم در کنار یکدیگر به امید خداوند این وظیفه و کار انقلابی را به نحو احسن انجام دهیم.

فرمانده بسیج دانش آموزی بخش کوهپایه تصریح کرد از یکایک مسئولان بخش و بخصوص جوانان برومند این خطه دعوت می کنم به عنوان یک عضو فعال شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بخش در راستای کیفیت بخشی و حضور حداکثری در برنامه ها پیشنهادات سازنده خود را به این شورا ارائه دهند.

وی افزود: امسال با توجه به اینکه در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران قرار داریم باید تمام هم و غم خود را در اولین سال ابلاغ گام دوم انقلاب بکار  ببندیم و ضمن گرامی داشت این ایام مسیر را جهت تحقق این بیانیه فراهم سازیم.

حسین رجبی با اشاره به ویژگی های سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: بر هر کدام از ما در هر لباس و مسئولیتی که هستیم لازم است راه این شهید را ادامه دهیم و ویژگی برجسته این شهید که ولایت پذیری و ولایتمداری و انجام تکلیف بدون ملاحظه کاری است را در زندگی شخصی و سیاسی اجتماعی خود رعایت کرده و به آن پایبند باشیم.

رجبی در ادامه با بیان اینکه لازم است تمامی اعضا از همین امروز کار گروه های خود را فعال کنند و در این راستا از نظرات اعضا و صاحب نظران جوان در قالب هیئت های اندیشه ورز که از جمله مطالبات مقام معظم رهبری نیز هست، استفاده کنند.

وی در پایان گفت: از شهرداری ها و بخشداری بخش هم تقاضا مندیم تا مکانی را به این شورا اختصاص دهند تا جلسات این شورا مستمر و ارتباط هفتگی خصوصا با جوانان در دفتر این شورا انجام شود.

انتهای پیام/

دسته بندی: اسلایدر, مرکز صفحه
لینک خبر: http://akhbarekoohpaye.ir/?p=3446

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد