شما اینجا هستید

    اسلایدر » ماجرای ابتلای پزشک کوهپایه ای به کرونا چه بود؟

خبری چند روزی است در شهر کوهپایه نفر به نفر منتقل و گفته می شود دکتر مهدی عرفان در هنگام ویزیت بیمار به کرونا مبتلا شده و اکنون بستری است.

به گزارش اخبار کوهپایه؛ خبری چند روزی است در شهر کوهپایه نفر به نفر منتقل و گفته می شود دکتر مهدی عرفان در هنگام ویزیت بیمار به کرونا مبتلا شده و اکنون بستری است.

در این باره  مهدی عرفان در گفت و گو با خبرنگار اخبار کوهپایه ابتلا به بیماری کرونا را تکذیب و اظهار کرد: در سلامت کامل به ویزیت بیماران مشغول هستم.
وی در مورد اینکه آیا شایعه ابتلایش به بیماری کرونا را شنیده است یا خیر گفت: بله من هم این شایعه را شنیده ام و افراد زیادی با من تماس می گیرند و جویای حالم می شوند و نمی دانم این شایعه چگونه بوجود آمده است.
این پزشک بخش کوهپایه با بیان اینکه بیماری های واگیر با ضعف سیستم ایمنی بدن ارتباط تنگاتنگ دارد، خاطرنشان کرد: این شرایط در بیماری های واگیر دیگر نیز صادق بوده و فقط مختص بیماری کرونا نیست.
عرفان در مورد دیگر عوامل تاثیر گذار در این بیماری عنوان کرد: دیگر عوامل موثر در پیشگیری از بیماری شرایط روانی مناسب و مصرف انواع میوه و به ویژه خواب کافی در شبانه روز است که حتی در صورت ابتلا فرد با نوع خفیف بیماری مواجه می شود مگر اینکه بیماری زمینه ای مثل آسم وجود داشته باشد که می تواند شرایط پیشرفت بیماری کرونا را بدنبال داشته باشد.
بهتر است قبل از باور کردن هر خبری و بیان و بازنشر آن از صحتش مطمئن شویم.

انتهای پیام/

دسته بندی: اسلایدر, پیشنهاد سردبیر, مرکز صفحه
لینک خبر: http://akhbarekoohpaye.ir/?p=3608

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد