سلامت و امنیت دو تاکید اسلام، با کمک بسیجیان در جامعه اتفاق افتاده است
سلامت و امنیت دو تاکید اسلام، با کمک بسیجیان در جامعه اتفاق افتاده است
بخشدار کوهپایه با بیان اینکه یکی از ستون های نظام، سپاه و بسیج است، گفت: اسلام به امنیت و سلامت در جامعه تاکید داشته که هر دو با کمک بسیجیان و سپاه اتفاق افتاده است.

رحمت الله ترابی پیش از ظهر امروز در تودیع و معارفه فرمانده حوزه حضرت امیرالمومنین بخش کوهپایه اظهار کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در نظام جمهوری اسلامی به فرمان امام خمینی سپاه تشکیل شد.

بخشدار کوهپایه با بیان اینکه اگر سپاه نبود ما در وضعیت و اقتدار کنونی نبودیم، تصریح کرد: با تشکیل سپاه ما در مقابل دشمن دندان مسلح ایستادیم؛ سپاه در دوران دفاع مقدس نقش مهمی ایفا کرد و بعد از جنگ هم در عرصه های مختلف به خدمت رسانی مشغول شد.

وی با اشاره به فعالیت های که سپاه در عرصه های مختلف انجام داده است، گفت: تلاش برای کنترل بیماری کرونا یکی از عرصه هایی بود که زحمات و تلاش های نیروهای بسیج در سطح کشور، استان و بخش بر کسی پوشیده نیست و در این زمینه اقدامات ارزنده ای اتفاق افتاد.

ترابی با بیان اینکه سپاه هر کجا نیاز بوده پشتوانه نظام بوده است، عنوان کرد: در رزمایش کمک مومنانه با حضور پرشور براداران سپاه و بسیج حرکت عظیمی اتفاق افتاد و در جامعه اثرات ان دیده می شود.

رحمت الله ترابی گفت: اگر امروز در زمینه های مختلف به درجات ارزشمند رسیدیم و در دنیا حرفی برای گفتن داریم به برکت فعالیت های براداران سپاهی است که امنیت را برای ما به ار مغان اوردند.

بخشدار کوهپایه با بیان اینکه یکی از ستون های نظام، سپاه و بسیج است، خاطرنشان کرد: اسلام به امنیت و سلامت در جامعه تاکید داشته که هر دو با کمک بسیجیان و سپاه اتفاق افتاده است.

انتهای پیام/