بیش از ۷۰۰ عنوان کالا در نمایشگاه مجازی لوازم التحریر «نوشت ایران» +نحوه خرید
بیش از ۷۰۰ عنوان کالا در نمایشگاه مجازی لوازم التحریر «نوشت ایران» +نحوه خرید
در این نمایشگاه مجازی با تلفیق شیوه حضوری و غیر حضوری برای بازدیدکنندگان و خصوصاً دانش آموزان حس خوب صرف وقت و انتخاب کالا تداعی میگردد. بیش از ۷۰۰ عنوان کالا از تولید کنندگان نوشت افزار باکیفیت ایرانی- اسلامی در این نمایشگاه به معرض نمایش و فروش قرار گرفته است...

به گزارش اخبار کوهپایه؛ سبحان دهقانی دبیر نمایشگاه نوشت ایران در گفت‌وگو با رسانه ها از برگزاری نمایشگاه لوازم التحریر و نوشت افزار اصفهان-ایران-نوشت در اصفهان خبر داد و هدف از برگزاری این نمایشگاه را حمایت از تولیدکنندگان داخلی مطرح کرد.

وی گفت: این رویداد امسال نیز به همت «کانون فرهنگی هنری انصار المهدی(عج)» و با همکاری «مجمع ایران نوشت» و «سپاه صاحب الزمان(عج)» اصفهان برگزار می‌شود.

مسئول برگزاری دومین نمایشگاه اصفهان-ایران-نوشت افزود: علیرغم برنامه ریزی جهت برگزاری نمایشگاه در فضایی مناسب به صورت حضوری اما به دلیل شرایط خاص حاکم بر کشور متاثر از بیماری واگیردار کرونا، امسال درقالب نمایشگاه مجازی انجام وظیفه می کنیم.

در این نمایشگاه مجازی تلاش شده است با تلفیق شیوه حضوری و غیر حضوری برای بازدیدکنندگان و خصوصاً دانش آموزان حس خوب صرف وقت و انتخاب کالا تداعی گردد. بیش از ۷۰۰ عنوان کالا از تولید کنندگان نوشت افزار باکیفیت ایرانی – اسلامی در این نمایشگاه به معرض نمایش و فروش قرار گرفته است.

کیف مدرسه، پک خودکار رنگی و اتود، کلاسور، کاغذ اریگامی، دفاتر با طرح جدید و… ازجمله این محصولات است.

***

گفتنی است نمایشگاه اصفهان-ایران-نوشت با برند نوشتیران از ۱۵ مرداد تا ۱۵ شهریور بصورت شبانه روزی به آدرس اینترنتی www.neveshteeran.irآماده پذیرایی از شهروندان اصفهانی می باشد.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با تخفیف می توانند از طریق کانال های اطلاع رسانی نمایشگاه در پیام رسان های ایرانی سروش، ایتا و بله به آیدی @neveshteeran یا شماره تماس ۰۹۱۳۶۹۱۹۴۲۹ اقدام نمایند.

انتهای پیام/