واحدهای اقامتی هتل پارسیان اوین چه امکاناتی دارند؟
واحدهای اقامتی هتل پارسیان اوین چه امکاناتی دارند؟
یک هتل چهارستاره در منطقه ای خوش آب و هوا از پایتخت که در لیست بهترین هتل های تهران خودنمایی می کند. هتل اوینِ زیبا 50 سالی است که به عنوان یکی از اعضای خانواده بزرگ هتل های پارسیان در تهران میزبان مهمانان است. هر چند در روزهای آغاز به کار تعداد اتاق های هتل و امکانات آن به گستردگی امروز نبود، اما حالا بی شک اقامتگاه محبوبی است که نمی توان از آن گذشت. اگر تا به حال تجربه اقامت در هتل پارسیان اوین را نداشته اید، این مطلب جااینجاس را بخوانید تا با آن آشنا شوید.

به گزارش اخبار کوهپایه؛ یک هتل چهارستاره در منطقه ای خوش آب و هوا از پایتخت که در لیست بهترین هتل های تهران خودنمایی می کند. هتل اوینِ زیبا ۵۰ سالی است که به عنوان یکی از اعضای خانواده بزرگ هتل های پارسیان در تهران میزبان مهمانان است. هر چند در روزهای آغاز به کار تعداد اتاق های هتل و امکانات آن به گستردگی امروز نبود، اما حالا بی شک اقامتگاه محبوبی است که نمی توان از آن گذشت. اگر تا به حال تجربه اقامت در هتل پارسیان اوین را نداشته اید، این مطلب جااینجاس را بخوانید تا با آن آشنا شوید.

هتل اوین تهران چند اتاق و سوئیت دارد؟

اوین کار خود را با ۳۲ اتاق شروع کرد. اما برای هتلی که به یکی از برندهای معتبر هتلداری در ایران تعلق داشت، این تنها نقطه آغاز بود. سال ها بعد و در سال ۱۳۸۵ نوسازی هتل کلید خورد تا همه چیز از معماری تا کارکنان هتل طبق استانداردهای مدرن، به روز شوند. امروز پارسیان اوین ۱۵۰ واحد اقامتی دارد که شامل اینها می شود:

  • ۹ باب اتاق یک نفره
  • ۱۲۶ باب اتاق دونفره
  • ۲ باب سوئیت رویال
  • ۱۳ باب سوئیت نرمال

گشت و گذار در این اتاق ها و نگاهی به امکانات آنها خالی از لطف نخواهد بود.

قبل از رزرو هتل در تهران بخوانید:

نزدیک ترین هتل ها به محبوب ترین جاذبه های تفریحی تهران

این پنج هتل چرا و چگونه هتل های لوکس تهران لقب گرفته اند؟

اتاق هایی با دوتخت اما برای یک نفر

در اتاق های یک نفره، وسعت فضا و امکانات برای دو نفر طراحی شده؛ اما شما می توانید به تنهایی از این فضای دلباز استفاده کنید. یک تخت دونفره برای شما مهیا شده، نورپردازی اتاق با وجود آباژورها کامل است و تمام امکانات رفاهی در اختیارتان قرار گرفته از جمله:

  • تلویزیون با دسترسی به کانال های ماهواره ای
  • یخچال و مینی بار
  • چای ساز
  • صندوق امانات
  • میز آرایش
  • سرویس بهداشتی فرنگی و حمام مجهز به حوله، سشوار، آینه و لوازم بهداشتی

اتاق های دونفره هم توئین هم دبل

بیشترین تعداد واحدهای هتل به اتاق های دونفره تعلق دارد که هم به صورت دبل و هم توئین ارائه می شوند. در این اتاق ها نیز شما در یک فضای دلباز با مجموعه کاملی از امکانات اقامت خواهید داشت. همه آنچه که در بالا به آنها اشاره کردیم و البته اینترنت پرسرعت، سیستم تهویه مطبوع پیشرفته با کنترلر داخلی و سیستم کنترل روشنایی نصب شده بر بالای تختخواب در این اتاق ها هم وجود دارند.

سوئیت های نرمال اما شیک

سوئیت های معمولی هتل پارسیان اوین تهران یک نشیمن با مبل و تلویزیون دارند که درست رو به روی پنجره قرار گرفته اند. در سوی دیگر سوئیت هم یک تخت دونفره با میز آرایش وجود دارد. البته در سوئیت های نرمال هم تمام امکاناتی که در واحدهای دیگر تعبیه شده، به چشم می خورد؛ از جمله صندوق امانات، سیستم تهویه، سرویس فرنگی و حمام مجهز به لوازم بهداشتی.

سوئیت های رویال و یک اقامت فوق لوکس

سوئیت رویال مجلل ترین واحد پارسیان اوین است که علاوه بر تمام امکانات بالا، سونا و جکوزی هم دارد. یک نشیمن با مبلمان، تلویزیون و میز کار بخشی از اتاق است. اتاق خواب هم یک تخت دونفره را در خود جای داده که میز آرایش و تلویزیون دارد. علاوه بر اینها سرویس بهداشتی و حمامی بزرگ و مجهز به تمام لوازم بهداشتی و وان هم در سوئیت رویال در اختیار مهمان ها قرار داده شده است.

سئوالات متداول

چه جاذبه های توریستی در اطراف هتل قرار دارند؟

از جمله دیدنی های نزدیک به هتل پل طبیعت، بازار تجریش  پارک جمشیدیه هستند. البته مجموعه تاریخی-فرهنگی نیاوران و دارآباد هم فاصله اندکی با آن دارند.

آیا هتل اوین پارکینگ هم دارد؟

بله. هتل یک پارکینگ رایگان غیر مسقف دارد که می تواند ۱۰۰ خودرو را در خود جای دهد.

آیا هتل پارسیان اوین رزرو ساعتی هم ارائه می دهد؟

بله. همانطور که در مطلب کدام هتل های ایران رزرو ساعتی ارائه می دهند، گفتیم این هتل رزرو ساعتی دارد؛ آن هم در اتاق های یک نفره و دونفره خود. البته در این طرح شما به صبحانه دسترسی نخواهید داشت.

رزرو هتل پارسیان اوین تهران در سایت جااینجاس

با واحدهای هتل و امکانات آنها آشنا شدید. حالا که تصمیم به رزرو چنین هتلی گرفته اید، بهتر است این کار را به یک سایت معتبر بسپارید. در جااینجاس شما می توانید سری به صفحه هتل چهارستاره اوین زده و تمام جزئیات لازم را از نظر بگذارنید. حتی اگر رزرو هتل از نظر شما قطعی است، نگاهی هم به نظرات کاربران بیندازید تا در تجربیات آنها هم شریک شوید. پیشنهاد می کنیم اگر قصد رزرو ساعتی دارید؛ به محدودیت ها، ساعات موجود بودن اتاق و قیمت هتل خوب توجه کنید.