ویژه برنامه بزرگداشت ۹ دی در شهرستان کوهپایه برگزار شد
ویژه برنامه بزرگداشت ۹ دی در شهرستان کوهپایه برگزار شد
ویژه برنامه بزرگداشت 9 دی روز بصیرت و میثاق با ولایت در شهرستان کوهپایه برگزار شد.

به گزارش اخبار کوهپایه، ویژه برنامه بزرگداشت ۹ دی، روز بصیرت و میثاق با ولایت با حضور گرم مردم، بسیجیان، مسئولان و خانواده های معظم شاهد و ایثارگر در سالروز حماسه  ۹ دی در مسجد جامع شهرستان کوهپایه برگزار شد.
در این برنامه حجت الاسلام و المسلمین بابایی مسئول سازمان تبلیغات در شاهین شهر ضمن خیرمقدم به مردم و مسئولین، به بیان نکاتی در زمینه ۹ دی و نیز سالروز شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی پرداختند.
حجت الاسلام و المسلمین بابایی  با اشاره به رشادت ها و دلاور مردیهای شهدا و ایثارگران درهشت سال دفاع مقدس گفت:  رمز پیروزی ایثارگران در هشت سال دفاع مقدس با توجه به نداشتن جنگ افزارهای پیشرفته، به خاطر سلاح  تقوا و روحیه فداکاری آنان  بود .
حجت الاسلام و المسلمین بابایی  در دوازدهمین سالگرد حماسه ۹ دی سال ۸۸  به رویایی تمام کفر و استکبار با تمام ایمان و تقوا مردم ایران اشاره کرد و گفت : دشمنان اسلام در سال ۸۸ به رهبری دشمنان داخلی از قبیل:  موسوی با رمز تقلب درانتخابات قصد داشتند حرج و مرج و آشوب ایجاد کنند و در نهایت قصد براندازی نظام جمهوری اسلامی را داشتند که با بصیرت و هوشمندی مردم با شرکت در تظاهرات تمام هدف دشمنان پوچ و بی اثر شد.
حجت الاسلام و المسلمین بابایی در ادامه افزود : مدیران و مسئولان در کشورمان باید حاج قاسم را الگوی قرار بدهند  و اگر این صراط مستقیمی را که حاج قاسم از حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری گرفته‌اند را ادامه بدهیم می‌توانیم موفق شویم و بزرگترین رمز موفقیت شهید سردار سلیمانی به خاطر پیروی ازرهنمودهای مقام معظم رهبری بود.
حجت الاسلام و المسلمین بابایی تاکید کرد: دشمن در برابر حاج قاسم  از لحاظ نظامی و تاکتیکی به استیصال و درماندگی  رسیده بود به همین جهت تصمیم گرفت حاج قاسم را ترور کند و امیدواریم همگی لیاقت داشته باشیم که راه و مکتب حاج قاسم را همان‌گونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند دنبال کنیم.
در پایان برنامه مداحی به مناسبت ایام فاطمیه (س) توسط برادر مرادی  انجام پذیرفت.
انتهای پیام/