دیدار و تجلیل از مادران و همسران معظم شهدا
دیدار و تجلیل از مادران و همسران معظم شهدا
مسئولان شهرستان کوهپایه از همسران و مادران معظم شهدای والامقام شهرستان دیدار و از آن ها تجلیل کردند.

به گزارش اخبار کوهپایه؛ حجت السلام احمد شاکری امام جمعه کوهپایه به همراه چندتن از مسئولان شهرستان کوهپایه از همسر شهید «ایرج کرمانی زاده» و مادران شهید «غلامحسین اسلامیان» و «حمید رضا عابدی» دیدار و تجلیل کردند.
حجت السلام احمد  شاکری، در این دیدار ضمن تجلیل از صبر و استقامت این مادر بزرگوار گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به برکت صبر و شکیبایی مادران شهدا که با اخلاص فرزندان خود را برای دفاع از ارزش‌های اسلام و انقلاب، روانه میدان جهاد و شهادت کرده‌اند به ثمر نشسته است و بی تردید این انقلاب مرهون زحمات و بردباری چنین مادران با ایمان و فداکاری است.

حسین یاریان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کوهپایه نیز در ادامه ضمن اشاره به الگو قرار دادن همسران و مادران شهدا در دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های اسلام گفت: نام گذاری سالروز وفات حضرت ام‌البنین(س) به نام روز تکریم مادران و همسران شهدا زمینه‌ای است برای گرامیداشت مقام و منزلت این فرهیختگان که به الگوی استقامت و ایثار مبدل شدند و حماسه‌ای جاودان خلق کردند.
شهید «ایرج کرمانی زاده»، ۱۵ آبان‌ماه ۱۳۴۲ در اصفهان چشم به جهان گشود. به عنوان  سرباز ژاندارمری در جبهه حضور یافت و سرانجام ۱۸بهمن ۱۳۶۱، در سنندج به‌دست گروهک کوردل ضدانقلاب شهید شد. مزار او در گلزار شهدای کوهپایه واقع است.
شهید «غلامحسین اسلامیان کوپایی»، هفدهم فروردین ۱۳۴۷، در شهرستان اصفهان چشم به جهان گشود. به عنوان  سرباز ارتش در جبهه حضور یافت و سرانجام بیست و هفتم مرداد ۱۳۶۷، در فاو عراق بر اثر سانحه رانندگی شهید شد. مزار او در گلزار شهدای کوهپایه واقع است.
شهید «حمیدرضا عابدی»، سی‌ام مهر ۱۳۴۲، در شهر کوهپایه از توابع شهرستان اصفهان چشم به جهان گشود. به عنوان  بسیجی در جبهه حضور یافت و عاقبت هجدهم اردیبهشت ۱۳۶۱، در خرمشهر بر اثر اصابت گلوله شهید شد. مزار او در گلزار شهدای زادگاهش واقع است.
انتهای پیام/