گرامی داشت آزادسازی خرمشهر در ۴۹ بقعه اصفهان/عملیات بیت المقدس روایت می‌شود
گرامی داشت آزادسازی خرمشهر در ۴۹ بقعه اصفهان/عملیات بیت المقدس روایت می‌شود
معاون امور اجتماعی و فرهنگی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از برگزاری برنامه گرامی داشت چهلمین سالروز آزادسازی خرمشهر در 49 بقعه استان اصفهان خبر داد.

به گزارش اخبار کوهپایه به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، ولی الله روان ضمن گرامی داشت و یاد و خاطره شهدای عملیات بیت المقدس و آزادی خرمشهر اظهار داشت: سوم خرداد روز به ثمر نشستن مقاومت ملت ایران است؛ روز بزرگی که نه تنها سرنوشت تاریخ دفاع مقدس را عوض کرد بلکه تا به همین امروز هر بیگانه و اجنبی را از دست‌درازی بر خاک پاک وطن باز داشته است.

وی افزود: جا دارد که یاد و خاطره شهید احمد کاظمی را گرامی بداریم چرا که این اولین گردانی که وارد خرمشهر شد گردانی بود که شهید کاظمی فرماندهی می کرد.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه به همین مناسبت ویژه برنامههایی برای چهلمین سالروز آزادسازی خرمشهر در بقاع متبرکه استان اصفهان تدارک دیده شده است، ابراز داشت: این برنامه‌ها در ۴۹ بقعه شاخص سطح یک و دو استان اصفهان برگزار می‌شود.

وی افزود: در کنار برگزاری مرایم یادواره شهدای عملیات بیت المقدس و تجلیل از خانواده شهدا، روایتگری آن ایام نیز در دستور کار است.

انتهای پیام/