حجم درصد بالایی از مشکلات شهر سجزی به حوزه راه مربوط می شود
حجم درصد بالایی از مشکلات شهر سجزی به حوزه راه مربوط می شود
رئیس شورای شهر سجزی با اشاره به حجم درصد بالایی از مشکلات شهر سجزی که به حوزه راه برمی گردد، عنوان کرد: از این جهت از اولین پیگیری های شورای شهر سجزی در این زمینه بود.

مرتضی مظاهری در گفت و گو با خبرنگار اخبار کوهپایه اظهار کرد: پس از اینکه شورای شهر در دوره جدید در شهر سجزی فعالیت خود را آغاز کرد، یکی از حوزه های که مطالبات شهروندان از آن قابل توجه و زیاد بود حوزه راه و مشکلات در این زمینه بود.

رئیس شورای شهر سجزی با بیان اینکه درصد بالایی از مشکلات شهر سجزی که به حوزه راه برمی گردد، عنوان کرد: از این جهت از اولین پیگیری های شورای شهر سجزی در این زمینه بود.

وی ادامه داد: یکی از مشکلات وضعیت جاده عبوری از زیر پل راه آهن است که ‌استاندار نبوده و اختلاف سطح نیز دارد و علاوه بر آن علائم هشدار دهنده لازم را نیز ندارد.

مظاهری با اشاره به پیگیری ها و نامه نگاری هایی که در این زمینه از اداره کل راهداری استان اصفهان انجام شده است، تصریح کرد: همچنین چندین بار موضوع را با نمایندگان مجلس مطرح کردیم.

رئیس شورای شهر سجزی با اشاره به حوادثی که فقط در مدت فعالیت این دوره شورا انجام شده و نارضایتی های مردم را به همراه داشته است، افزود: قول های مساعدی در شهرستان و استان برای مرتفع شدن مشکل داده شده است، که امیدواریم هر چه زودتر این مهم اتفاق بیافتد

وی در رابطه با نقطه حادثه‌خیز ورودی سجزی و در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: بخشی از قسمت ورودی که میدانی نیم دایره لوبیایی شکل انجام شده و نیم دایره طرف دیگر علی رغم تذکراتی که داده شد، به نقطه حادثه خیز مبدل گشته و مردم سجزی که قصد حرکت به سمت اصفهان را دارند در نیم دایره حداکثر سرعت مجاز سرعت شهری است و هنگامیکه فرد به لاین دیگر که لاین مربوط به جاده ترانزیتی است و سرعت مجازش ١١٠ کیلومتر متر برآورد شده، می خواهد بپیچد، حادثه خیز است.

رئیس شورای شهر سجزی عنوان کرد: مسئولان بیان می کنند اجرای نیمه دوم این ورودی نیاز به تغییر جانمایی لوله بنزینی است که از محل عبور میکند که پیگیری ها در این زمینه و تغییر این محل ادامه دارد.

مظاهری با تشکر از فرماندار کوهپایه و مدیرکل اداره راه که به موضوع ورودی شهر ورود پیدا کرده و عملیات اصلاح زیرگذر راه آهن شروع شده است، توضیح داد: انجام و تکمیل این میدان ورودی سجزی منوط به حل معضل جانمایی لوله بنزین است و تلاش مسئولان استان را می طلبد.

انتهای پیام/