عدالت عامل دوری از ستم و گناه است/ مدیران از جایگاه مدیریتی خودشان بیشتر مراقبت کنند
عدالت عامل دوری از ستم و گناه است/ مدیران از جایگاه مدیریتی خودشان بیشتر مراقبت کنند
امام جمعه کوهپایه با اشاره به ایه هشتم سوره مائده و با اشاره به روایت هایی از حضرت علی در لزوم رعایت عدالت حتی در مقابل دشمن و بهنگام غضب گفت: سر این توجه و اهمیت به عدالت این است که عدالت عامل دوری از ستم و گناه است.

به گزارش اخبار کوهپایه؛ حجت الاسلام احمد شاکری ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه شهر کوهپایه با اشاره به آیه هشتم سوره مائده و با اشاره به روایت هایی از حضرت علی در لزوم رعایت عدالت حتی در مقابل دشمن و بهنگام غضب اظهار کرد: سر این توجه و اهمیت به عدالت این است که عدالت عامل دوری از ستم و گناه است.
امام جمعه کوهپایه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار  با نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: قاعده عبور از شرایط سخت و پیچیده و پیروزی و موفقیت با ویژگی های عملکرد جهادی، عزم راسخ، ابتکار عمل، از خودگذشتگی و ایثار، نگاه بلند مدت و اخلاص درست می شود.
احمد شاکری عنوان کرد: مقام معظم رهبری ساده زیستی، مسئولیت پذیری و مردمی بودن را از شاخص های نمایندگی برشمردند.
وی با اشاره به شرایط و اتفاقات جهان و شرایط و الگوی متفاوتی که کشورمان بر پایه مردم سالاری دینی، به جهان ارائه کرده است، افزود: همه جهان مانند افعی دهانشان را باز ‌کردند که جمهوری ایران را ببلعند و از اینرو همه بدانند موقعیت مدیریتشان چه جایگاه مهمی دارد و به همین مناسبت جایگاه مراقبتی خودشان را بیشتر مواظبت کنند.
شاکری  ادامه داد: هر چه که هدف جمهوری اسلامی ایران متعالی تر باشد دشمنی دشمنان و سخت گیری انان سخت تر می شود.
امام جمعه شهر کوهپایه با اشاره به شهادت شهید حسن صیاد خدایاری و تسلیت آن گفت: رژیم صهیونیستی هر کس را مزاحم خود می بینید، به خیال خودش وی را از سر راهش بر می دارد.
وی در بخش دیگری سخنان خود با اشاره به سیره اقتصادی امام صادق (ع) گفت: کسانی که کالای مردم در اختیارتان است امروز شرایط اقتصادی عموم مردمی خیلی مناسب نیست و هوای مردم را داشته باشید و به سود متعارف بسنده کنید.

انتهای پیام/