۳۹ هزار نفر در پایه دوازدهم نظری در حال گذراندن امتحانات هستند
۳۹ هزار نفر در پایه دوازدهم نظری در حال گذراندن امتحانات هستند
معاون آموزش متوسطه سازمان آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: امتحانات نهایی هماهنگ دوازدهم از اول خرداد ماه شروع شده و تا ۲۸ خرداد ادامه خواهد داشت، حدود ۳۱۰ حوزه برگزاری امتحان داریم و ۳۹ هزار نفر نیز در پایه دوازدهم نظری در حال گذراندن امتحانات هستند.

سید احمدرضا بنی لوحی در گفت و گو با خبرنگار اخبار کوهپایه اظهار کرد: امتحانات نهایی هماهنگ دوازدهم از اول خرداد ماه شروع شده و تا ۲۸ خرداد ادامه خواهد داشت، حدود ۳۱۰ حوزه برگزاری امتحان داریم و ۳۹ هزار نفر نیز در پایه دوازدهم نظری در حال گذراندن امتحانات هستند.

معاون آموزش متوسطه سازمان آموزش و پرورش استان اصفهان عنوان کرد: امتحانات هماهنگ استانی پایه نهم نیز در استان در حال انجام است، این امتحانات از اول خرداد آغاز و تا ۲۲ خرداد ادامه خواهد داشت، گفتنی است حدود ۷۱ هزار نفر در این پایه در حال گذراندن امتحاناتشان هستند.

بنی لوحی در رابطه با چگونگی شرایط برگزاری امتحانات با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی بیان کرد: با توجه به اینکه وضعیت شیوع کرونا در جامعه کمتر شده و شرایط بهتری را شاهد هستیم، سال گذشته مقرر بود فاصله صندلی ها یک متر و نیم الی ۲ متر باشد، امسال اعلام شد فاصله یک متر برای دانش آموزان کافیست اما حتما باید با ماسک یکبارمصرف و وسایل بهداشتی در حوزه و جلسه امتحان حضور پیدا کنند.

وی در خصوص رویه امتحان دانش آموزانی که احتمال می رود بیمار باشند، خاطرنشان کرد: تا این لحظه در امتحانات داخلی به ندرت این چنین موردی گزارش شده است ولی در این رابطه مدارس و حوزه های امتحانی موظف شدند یک فضای جداگانه ای را آماده کنند و در اختیار دانش آموزانی که علائم بیماری دارند قرار دهند.

انتهای پیام/