سرقت ۵۰ کیلو طلا در اصفهان
سرقت ۵۰ کیلو طلا در اصفهان
فرمانده انتظامی استان از شناسایی عامل سرقت 50 کیلو طلا به ارزش 650 میلیارد ریال در عملیات ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی خبر داد.

به گزارش اخبار کوهپایه، سردار محمدرضا میرحیدری بیان داشت: در پی وصول پرونده شکایت ۱۲ نفر از طلافروش های شهر اصفهان مبنی بر سرقت ۵۰ کیلو طلا از آنان و متواری شدن سارق، موضوع شناسایی عامل این سرقت در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات علمی و تخصصی صورت گرفته مشخص شد فردی که در زمینه انتقال طلاها به صورت کیفی فعالیت می کرده و با طلافروش ها در این خصوص همکاری داشته به صورت حرفه ای اقدام به خیانت در امانت و تحصیل مال از طریق نامشروع به مبلغ ۶۵۰ میلیارد ریال کرده و سپس متواری شده است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه متهم هیچ گونه اثر و ردی از خود برجای نگذاشته بود اظهار داشت: سرانجام با تلاش شبانه روزی و جستجوهای پیچیده و هوشمندانه ماموران، مخفیگاه فرد مذکور در یکی از شهرستان های استان شناسایی و ماموران طی یک عملیات ضربتی به محل اعزام و نسبت به دستگیری وی اقدام کردند.

سردار میرحیدری با بیان اینکه متهم در هنگام دستگیری با ماموران درگیر شده بود گفت: فرد مذکور با شکایت مال باختگان برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

انتهای پیام/