فرماندار کوهپایه: تا پایان این ماه هر گونه نقصی در ادارات شهرستان برای اتصال به شبکه دولت وجود دارد، برطرف شود
فرماندار کوهپایه: تا پایان این ماه هر گونه نقصی در ادارات شهرستان برای اتصال به شبکه دولت وجود دارد، برطرف شود
فرماندار شهرستان کوهپایه گفت: هنوز برخی از ادارات شهرستان به شبکه دولت متصل نیستند، تقاضا دارم تا پایان این ماه هر گونه نقصی در زیرساخت شبکه دولت در ادارات وجود دارد دنبال کنید تا این زیرساخت اتفاق بیفتد و در وقت و هزینه صرفه جویی شود.

به گزارش اخبار کوهپایه، اصغر هدایت پیش از ظهر امروز در آیین افتتاحیه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کوهپایه اظهار کرد: امروز شاهد و ناظر یک اتفاق مبارک در شهرستان کوهپایه هستیم و جز آرمان های این شهرستان ارتقا حوزه به ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کوهپایه بود، که این اتفاق افتاد.
فرماندار شهرستان کوهپایه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در روز ۱۴ خرداد عنوان کرد: یکی از ماموریت های همه ما، حفظ دستاوردهای انقلاب و اندیشه های حضرت امام و انجام منویات رهبری است و ما همه در این راستا موظف هستیم گام برداریم.
اصغر هدایت اذعان کرد: ما تا جایی که در توانمان باشد کمک می کنیم و از نهادهای اداری دیگر نیز کمک می گیریم تا این نهاد نوپا در شهرستان شروع خوبی را داشته باشد.
فرماندار شهرستان کوهپایه با اشاره به اینکه محدودیت هایی در بحث مکان برای ادارات در شهرستان وجود دارد و پیگیری ها و اولیت سنجی هایی که در این زمینه انجام شده است،  تصریح کرد: هنوز برخی از ادارات شهرستان به شبکه دولت متصل نیستند، تقاضا دارم تا پایان این ماه هر گونه نقصی در زیرساخت شبکه دولت در ادارات وجود دارد دنبال کنید تا این زیرساخت اتفاق بیفتد و در وقت و هزینه صرفه جویی شود.
وی متذکر شد: در شرایط فعلی که مردم در شرایط سخت معیشتی و اقتصادی هستند، خواهش ما این است که برای مردم بیشتر وقت بگذارید و امیدوارم سنگ صبور مردم ما، مسئولان ادارات باشند.

انتهای پیام/