پیش بینی غبار و گرد و خاک در چهارشنبه و پنجشنبه برای اصفهان
پیش بینی غبار و گرد و خاک در چهارشنبه و پنجشنبه برای اصفهان
کارشناس پیش بینی آب و هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: روز چهارشنبه به دلیل نفوذ توده‌ گرد و غبار از غرب کشور، در نیمه‌ غربی تا مرکز استان و روز پنج‌شنبه به دلیل وزش باد شدید و خیزش گردوخاک به‌ویژه در نیمه‌ شرقی، کاهش دید و کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود.

حجت الله علی عسگریان در گفت‌وگو با خبرنگار اخبارکوهپایه اظهار کرد: نقشه‌های هواشناسی بیانگر جوی نسبتاً پایدار در سه روز آینده بر روی استان است، بر این اساس وضعیت جوی در اکثر مناطق استان به‌صورت صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد نسبتاً شدید و در برخی مناطق گاهی افزایش ابر پیش بینی می‌شود.

کارشناس پیش بینی آب و هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان عنوان کرد: روز چهارشنبه به دلیل نفوذ توده‌ی گرد و غبار از غرب کشور، در نیمه‌ غربی تا مرکز استان و روز پنج‌شنبه به دلیل وزش باد شدید و خیزش گردوخاک به‌ویژه در نیمه‌ شرقی، کاهش دید و کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود.

علی عسگریان با بیان اینکه بیشینه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده در اکثر مناطق استان یک تا سه درجه کاهش خواهد داشت، گفت: بیشینه دما امروز در گرمترین ساعات روز به ۳۶ درجه و کمینه فردا به دمای ۲۲ درجه می رسد، گرمترین نقطه استان کاشان با دمای ۴۰ درجه و خنک ترین نقطه استان، فریدونشهر با دمای ۱۴ درجه است.

انتهای پیام/