ثبت نام بیش از ۱۶ هزار مستاجر اصفهانی برای تسهیلات کمک ودیعه مسکن
ثبت نام بیش از ۱۶ هزار مستاجر اصفهانی برای تسهیلات کمک ودیعه مسکن
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: در سال جاری تاکنون بیش از ۱۶ هزار مستاجر اصفهانی متقاضی بهره‌مندی از تسهیلات کمک ودیعه مسکن بوده‌اند.

به گزارش اخبار کوهپایه، علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان در خصوص جزئیات تسهیلات اعطا شده برای کمک ودیعه مسکن در استان اصفهان اظهار داشت: از ۱۲ خردادماه ۱۴۰۱ که ثبت‌نام برای وام کمک ودیعه مسکن آغاز شد تاکنون ۱۶ هزار و ۶۹۸ نفر در سطح استان اصفهان متقاضی بهره‌مندی از این تسهیلات بوده و اقدام به ثبت‌نام کردند.

وی با بیان اینکه اعطای این تسهیلات به متقاضیان حائز شرایط در حال انجام است، اذعان داشت: در سال ۱۳۹۹ به ۱۱ هزار و ۵۵۳ متقاضی و در سال ۱۴۰۰ به تعداد ۱۶ هزر و ۲۴ متقاضی در سطح استان اصفهان وام کمک ودیعه مسکن پرداخت شده است.

قاری‌قرآن بیان داشت: ثبت‌نام برای وام کمک ودیعه مسکن از طریق سامانه‌ جامع طرح‌های حمایتی مسکن وزارت راه و شهرسازی به نشانی saman.mrud.ir در بخش ثبت‌نام تسهیلات کمک ودیعه انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه سقف تسهیلات کمک ودیعه مسکن در مرکز استان اصفهان و سایر نقاط شهری به ترتیب ۷۰ و ۴۰ میلیون تومان است. تاکید کرد: افرادی که متقاضی دریافت تسهیلات ودیعه و اجاره مسکن هستند باید دارای اجاره‌نامه و کد رهگیری باشند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان خاطرنشان کرد: نرخ سود تسهیلات ودیعه مسکن ۱۸ درصد و طول دوره بازپرداخت ۵ساله است.

انتهای پیام/