۴۶ هزار معلم اصفهانی مشمول قانون رتبه‌بندی می‌شوند
۴۶ هزار معلم اصفهانی مشمول قانون رتبه‌بندی می‌شوند
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: در استان اصفهان،حدود ۵۱ هزار نیروی شاغل در آموزش و پرورش داریم که از این تعداد، ۴۶ هزار نفر آنان مشمول طرح رتبه‌بندی خواهند شد.

به گزارش اخبار کوهپایه، محمدرضا ابراهیمی، مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان در ارتباط با آخرین وضعیت طرح رتبه‌بندی معلمان در استان اظهار داشت: بحث رتبه‌بندی یکی از مطالبات معلمان در راستای اجرای سند بنیادین تحول است و هدف آن ارتقا فرآیند یاددهی و یادگیری است و این طرح با فراز و فرودهایی رو به رو بود و اکنون در مرحله رونمایی از سایت بارگذاری مدارک رتبه‌بندی معلمان هستیم.

وی افزود: معلمان می‌توانند با توجه به رقم آخر کد ملی خود در  سامانه رتبه‌بندی به نشانی http://rtb.medu.ir مراجعه کنند و مدارک خود را بارگذاری کنند و پس از مدارک در ادارات نواحی مناطق، ادارات کل و در نهایت در وزارتخانه بررسی خواهد شد و رتبه همکار ما مشخص خواهد شد.

ابراهیمی با بیان اینکه ممکن است، مشخص شدن رتبه معلمان زمان حدودی یک و نیم تا سه ماه نیاز داشته باشد، گفت: بدین منظور وزارت آموزش و پرورش تصمیم گرفته است علی‌الحساب، ۵۰ درصد مطالبات ناشی از رتبه‌بندی ناشی را به همراه حقوق مردادماه به مشمولین طرح رتبه‌بندی واریز کند تا رتبه واقعی همکاران مشخص شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان تصریح کرد: در استان اصفهان،حدود ۵۱ هزار نیروی شاغل در آموزش و پرورش داریم که از این تعداد، ۴۶ هزار نفر آنان مشمول طرح رتبه‌بندی خواهند شد.

وی گفت: همکاران اداری که دارای رسته آموزشی، فرهنگی هستند، مشمول طرح رتبه‌بندی خواهند شد، اما افرادی که به صورت اداری استخدام شده‌‌اند، مشمول رتبه‌بندی نخواهند شد.

ابراهیمی خاطرنشان کرد: مدارکی از قبیل تقدیرنامه، گواهی ضمن خدمت و سایر مدارک که به مدارس ارسال شده است، باید توسط معلمان در سامانه مربوطه بارگذاری شود.

انتهای پیام/فارس