حضور میلیونی مردم در ۱۳ آبان مشت محکمی بر دهان استکبار بود
حضور میلیونی مردم در ۱۳ آبان مشت محکمی بر دهان استکبار بود
امام جمعه شهرستان کوهپایه گفت: حضور میلیونی مردم در سراسر کشور مشت محکمی بود بر دهان استکبار جهانی و سلبریتی های وطن فروشی که با تحریک برخی از داخلی ها و هیجانات جوانان قصد داشتد کشور را دچار هرج و مرج کنند.

به گزارش اخبار کوهپایه، حجت الاسلام علی اکبر جمیاری ظهر امروز در خطبه های نمازجمعه ضمن دعوت خود و نمازگزاران به تقوای الهی و رعایت حدود الهی با استناد به آیه شریفه ی «إِنَّ مَعَ العُسرِ یُسرًا» با طرح این سوال که چرا شرور و بدی ها در این دنیا وجود دارد، اظهار کرد: اگر شرور و بدبختی ها در دنیا نباشد، قدر لذت ها و عافیت ها دیده نخواهد شد.

امام جمعه شهرستان کوهپایه خاطرنشان کرد: اگر قدر امنیت امروز جامعه را درک می کنیم به دلیل ایجاد فضای ناامنی و خطر است و در این فضای فتنه آلود ناامنی ها است که مردم به آرامش و امنیت پی خواهند برد.

جمیاری در ادامه با اشاره به آیاتی از سوره حدید ضمن اشاره به رعایت حقوق همسایه در دین مبین اسلام، بیان کرد: وقتی احساس کردید همسایه ات بدهکار است وظیفه ات ایجاب می کند که با استفاده از سنت زیبای قرض الحسنه به یاری برادر دینی خود بشتابید و یا با ایجاد قرض الحسنه فامیلی در رفع مشکلات برادر دینی خود شریک باشید.

وی با اشاره به مسائل سیاسی روز به ویژه اغتشاشات اخیر در کشور که به شهادت تعدادی از مردم بی گناه منجر شد از مسئولان قضایی درخواست کرد با قاطعیت با عوامل شهادت طلاب، پرسنل بسیج و نیروی انتظامی برخورد کرده و مماشات را کنار بگذارند.

علی اکبر جمیاری با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی ضمن تقدیر و تشکر از آحاد مختلف مردم به ویژه دانش آموزان اذعان کرد: حضور میلیونی مردم در سراسر کشور مشت محکمی بود بر دهان استکبار جهانی و سلبریتی های وطن فروشی که با تحریک برخی از داخلی ها و هیجانات جوانان قصد داشتد کشور را دچار هرج و مرج کنند.

در پایان امام جمعه شهرستان کوهپایه از حضور کلیه نمازگزاران به ویژه دانش آموزان دبیرستان حافظ و بنت الهدی و ریاست بنیاد مسکن که با تشکیل میز خدمت در صدد رفع مشکلات مردم بر آمدند تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/ج