مردم اصفهان ۲۸ آبان با رهبر انقلاب دیدار می‌کنند/ در یک بازه کوتاه‌مدت، ساختار بخش مرکزی کوهپایه تعیین تکلیف می‌شود.
مردم اصفهان ۲۸ آبان با رهبر انقلاب دیدار می‌کنند/ در یک بازه کوتاه‌مدت، ساختار بخش مرکزی کوهپایه تعیین تکلیف می‌شود.
مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری اصفهان گفت: مردم استان اصفهان در روز ۲۸ آبان بیعت مجدد خودشان را با مقام معظم رهبری به صورت حضوری در تهران اعلام خواهند کرد.

به گزارش اخبار کوهپایه، مهدی سلیمانی مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری اصفهان پیش از ظهر امروز در آیین معارفه بخشداران بخش‌های تودشک و سیستان با بیان اینکه در آستانه ۲۵ آبان ماه‌ روز حماسه و ایثار اصفهان قرار داریم، اظهار کرد: مردم استان اصفهان در روز ۲۸ آبان بیعت مجدد خودشان را با مقام معظم رهبری به صورت حضوری در تهران اعلام خواهند کرد.

وی افزود: در دولت سیزدهم شاخصه‌هایی را به‌عنوان شاخصه‌های مدیر برای انتخاب رؤسای ادارات، فرمانداران، بخشداران و مدیران کل به عنوان اصل در نظر گرفته‌ایم.

سلیمانی یکی از این شاخصه‌ها که مورد تأکید رئیس‌جمهور دولت سیزدهم است را مردمی بودن عنوان کرد و گفت: یکی دیگر از شاخصه‌ها، فعالیت مجاهدانه است، یعنی اینکه زمان و مکان برای خدمت شناخته نشود.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری اصفهان با اشاره به اینکه اعتماد مردم با حضور میدانی مدیران و مسؤولان حفظ و تقویت می‌شود، بیان کرد: از شاخصه‌های دیگر پاک‌دستی و فسادستیزی است و نیز شاخصه بعدی که چتر همه موارد نیز به حساب می‌آید، انقلابی بودن است.

توجه به شعارهای دولت اسلامی، باطل کننده توطئه‌های دشمنان خواهد بود

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به حوادث اخیر در کشور و استان اصفهان عنوان کرد: به نظر می‌رسد دشمن دو موضوع امید مردم به‌نظام جمهوری اسلامی و دیگر اعتماد مردم به مسؤولان نظام را مورد هدف قرار داده است.

سلیمانی اضافه کرد: البته در طول انقلاب، مکرراً همین هدف‌گذاری‌ها بوده اما به طور خاص و ویژه فعالیت‌های که این روزها از خارج و داخل کشور شاهد هستیم، نشان می‌دهد که این دو موضوع عمده مورد توجه دشمنان است و توجه به شعارهای دولت اسلامی، باطل کننده توطئه‌های دشمنان خواهد بود.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری اصفهان افزود: حدود ۱۵ ماه است که از تشکیل دولت جدید گذشته و تغییراتی در حوزه مدیران داشته‌ایم، دولت در راستای امیدآفرینی و تقویت اعتماد عمومی چند هدف دارد که بعضی به‌صورت کامل انجام‌شده و بعضی هنوز کامل نیست.

وی ادامه داد: در بخش کرونا با زحمات حوزه بهداشت و درمان بیش از ۱۵۰ میلیون دُز واکسن تزریق شد و شرایط کرونایی وخیمی که با آن روبرو بودیم امروز به شرایط خوبی رسیدیم.

سلیمانی گفت: در بازه بین‌المللی و منطقه‌ای، دولت تلاش کرده ارتباطات بین‌المللی را فراگیرتر کند و روابط خارجی متوازن هدف دولت سیزدهم بوده و است و اقدامات در این زمینه انجام گرفته است.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری اصفهان در بخش دیگری از صحبت‌های خود با بیان اینکه در اتفاقات اخیر با فتنه مدیریت شده توسط فضای مجازی مواجه شدیم، گفت: اگر اخبار رسانه‌های معاند را دنبال کنید، هر لحظه خبری می‌دهند که در بخشی از کشور ناامنی است، در مرکز استان که ما در ارتباط بودیم اخباری منتشر می‌شد که عموماً موضوعیت نداشت و فقط ذهن، فکر و امنیت روانی مردم را مشغول می‌کرد.

هدف دشمن از فتنه تجزیه ایران بود

وی عنوان کرد: هدف دشمن از این فتنه تجزیه ایران بود و یکی از نکاتی که در فتنه اخیر مشاهده شد تلاش برای تجزیه شدن ایران بزرگ بود و در این هدف‌گذاری، جوانان و نوجوانان ما مورد هدف قرار گرفتند.

سلیمانی تصریح کرد: با وجود اینکه نظام جمهوری اسلامی رویش‌های متعددی در چهار دهه گذشته داشت، اما ضعف‌ها سستی‌هایی نیز داشته است که برخی از نشانه‌هایش در این اغتشاشات بروز پیدا کرد.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری اصفهان ادامه داد: برنامه این بود که افراد ناآگاه در یک دوره‌ای آگاه شوند و افراد غافل نسبت به نقشه دشمنان آگاهی پیدا کنند که روند رو به بهبود است، البته اگر ما به‌عنوان مسؤولان جمهوری اسلامی توصیه‌های مقام معظم رهبری در رابطه با شبیخون فرهنگی و بصیرت افزایی و جهاد تبیین را به‌خوبی توجه کرده بودیم، امروز شاهد این شرایط نبودیم.

وی با بیان اینکه باید تلاش شود کوتاهی‌ها جبران شود و در نتیجه آن رضایت مردم تأمین شود، خاطرنشان کرد: در راستای مطالبه مردم کوهپایه برای استقرار بخش مرکزی، اخیراً یک بازدید میدانی انجام شده که در یک بازه کوتاه‌مدت، ساختار بخش مرکزی تعیین تکلیف می‌شود.

انتهای پیام/