اختصاص ۱۸۰ متر زمین برای هر متقاضی در طرح نهضت ملی مسکن شهرستان کوهپایه
اختصاص ۱۸۰ متر زمین برای هر متقاضی در طرح نهضت ملی مسکن شهرستان کوهپایه
فرماندار شهرستان کوهپایه گفت: در طرح نهضت ملی مسکن قرار بود در شهرستان هر پلاک ١٣۴متری را به دو نفر اختصاص داده شود که می‌توانست مشکلاتی را در پی داشته باشد با پیگیری‌های انجام‌گرفته و با همدلی و همراهی این موضوع تغییر یافت و برای هر نفر، ١٨٠ متر در نظر گرفته شد که این‌یک اتفاق بسیار خوب است.

به گزارش اخبار کوهپایه، اصغر هدایت فرماندار کوهپایه پیش از ظهر امروز در آیین معارفه بخشداران بخش‌های تودشک و سیستان با اشاره به فواید و مزایای ارتقای بخش به شهرستان در کوهپایه و با بیان اینکه این ارتقا نعمت بزرگی به حساب می‌آید، اظهار کرد: امروز با معارفه دو بخشدار در شهرستان، ساختار فرمانداری بهتر و تقویت می‌شود و در راستای خدمت‌رسانی به مردم کار آسان‌تر می‌شود، هر چند که با شرایط آرمانی فاصله داریم.

وی افزود: کارمندان دولت، خادمان مردم در دستگاه‌های مختلف هستند و در دولت سیزدهم شأنی غیر از خدمت‌رسانی به مردم برای خودشان تعریف نکرده و اگر غیر از این باشد، ظلم و خیانت کرده‌اند.

هدایت با اشاره به لزوم اتحاد و همدلی بین مسؤولان و پرهیز از پرداختن به حواشی گفت: برای خدمت‌رسانی توفیق ما برگرفته از رهنمودهای کارساز است و نباید وارد حواشی‌ها شده و باید تمرکزمان بر اصل کار باشد.

فرماندار کوهپایه با اشاره به اینکه یکی از برنامه‌های دولت سیزدهم نهضت ملی مسکن است، عنوان کرد: افزود: نزدیک به ۳ هزار نفر در ثبت‌نام اولیه در این طرح از شهرستان کوهپایه ثبت‌نام کردند که پس از غربالگری متقاضیانی که در سه شهر شرایط داشتند به هزار و اندی رسیدند.

وی اضافه کرد: در این طرح قرار بود در شهرستان هر پلاک ١٣۴متری به دو نفر اختصاص داده شود که می‌توانست مشکلاتی را در پی داشته باشد.

هدایت گفت: با پیگیری‌های انجام‌گرفته و با همدلی و همراهی این موضوع تغییر یافت و برای هر نفر، ١٨٠ متر در نظر گرفته شد که این‌یک اتفاق بسیار خوب است.

فرماندار کوهپایه با اشاره به اینکه در هفته آینده اولین فراخوان‌ها برای واریز پول را در شهرستان در این طرح داریم، بیان کرد: باید حتماً با فعال شدن بخشداری‌ها، در دهیاری‌ها و شوراهای روستایی روح دیگری دمیده شود.

انتهای پیام/