استقرار بخش مرکزی یکی از مطالبات مردمی و نیازهای کوهپایه است
استقرار بخش مرکزی یکی از مطالبات مردمی و نیازهای کوهپایه است
امام جمعه شهرستان کوهپایه گفت: استقرار بخشداری مرکزی یکی از مطالبات مردمی و نیازهای این شهرستان است و خیلی کم پیش می‌آید یک شهرستان، بخشدار مرکزی نداشته باشد و باید این مشکل حل شود.

به گزارش اخبار کوهپایه، حجت‌الاسلام علی‌اکبر جمیاری امام‌جمعه کوهپایه پیش از ظهر امروز در آیین معارفه بخشداران بخش‌های تودشک و سیستان با اشاره به آیات قرآن اظهار کرد: اهل فتنه و دشمنان، شما را رها نمی‌کنند و دست‌بردار نیستند و حتی از کشتار ترسی ندارند تا زمانی که شما را از دین‌تان نگهدارند و بترسانند، البته اگر توان این کار را داشته باشند.

وی با اشاره به سالروز حماسه مردم اصفهان ۲۵ آبان ماه، گفت: یکی از مواردی که نیاز است در جامعه گسترش یابد فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی است و باید همه برای ارتقای فرهنگ کتاب‌خوانی کمک کنیم که اهدای کتاب به یکدیگر می‌تواند یک اقدام در این زمینه باشد.

جمیاری با اشاره به حوادث اخیر در کشور ادامه داد: ریشه اغتشاشگران آمریکا بوده و نیاز است محکم با اغتشاشگران برخورد شود؛ ۴۷ سرویس اطلاعاتی علیه ایران کار می‌کنند، اما ایران مقتدر و ماندگار است.

امام‌جمعه کوهپایه با تأکید بر اینکه این شهرستان نیاز به نگاه ویژه‌ای دارد، خاطرنشان کرد: شهرستان کوهپایه مردمی متدین، خوب و ولایتمدار و همچنین مسؤولان منسجم و خوبی دارد.

وی ادامه داد: استقرار بخشداری مرکزی یکی از مطالبات مردمی و نیازهای این شهرستان است و خیلی کم پیش می‌آید یک شهرستان، بخشدار مرکزی نداشته باشد و باید این مشکل حل شود.

جمیاری خطاب به بخشداران جدید منصوب‌شده گفت: بخشداران، انقلابی بودن و ولایتمداری و خدمت و نوکری به مردم را سرلوحه خود قرار دهند.

انتهای پیام/