اجرای طرح ۵ هزار نیروگاه خانگی برای محرومان استان اصفهان کلید خورد
اجرای طرح ۵ هزار نیروگاه خانگی برای محرومان استان اصفهان کلید خورد
مدیر قرارگاه اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی استان اصفهان از اجرای طرح ۵ هزار نیروگاه خانگی برای محرومان استان اصفهان خبر داد.

به گزارش اخبار کوهپایه، عماد مرادی مدیر قرارگاه اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی استان اصفهان در آیین آغاز طرح جهاد روشنایی سال ۱۴۰۱ استان اظهار کرد: اجرایی کردن تفاهم‌نامه ۵ پنج‌جانبه فی مابین بسیج سازندگی و کمیته امداد امام خمینی(ره)، سازمان بهزیستی، امور روستایی استانداری و شرکت توزیع برق استان و شهرستان اصفهان برای اجرای طرح نیروگاه خورشیدی ۵کیلو وات برای مناطق کم برخوردار و محرومان از اهداف این جلسه است.

وی با اشاره به اینکه بسیج سازندگی استان به عنوان مجری طرح ۵ هزار نیروگاه با به کارگیری گروه‌های جهادی و پرداخت تسهیلات به عنوان نهاد حمایتی به محرومان شروع به اجرای طرح کرده است، افزود: سایر ادارات طرف تفاهم‌نامه نیز به عنوان نهاد حمایتی، اقدام به شناسایی محرومان و پرداخت تسهیلات می‌کنند.

مرادی بیان کرد: متقاضیان بسیج سازندگی می‌توانند با مراجعه به سایت www.ebsvam.ir اقدام به ثبت‌نام کرده و متقاضیان کمیته امداد و بهزیستی به عنوان مددجو با مراجعه به ادارات مربوطه خود در شهرستان اقدام به تشکیل پرونده و معرفی به بانک‌های عامل می‌شوند.

مدیر قرارگاه اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی استان اصفهان با بیان اینکه بانک‌های عامل در این طرح سپه، ملت، صادرات و تجارت است، عنوان کرد: شرکت توزیع برق استان اصفهان و شهرستان در راستای تفاهم‌نامه اقدام به انعقاد قرارداد خرید تضمینی۲۰ ساله برای متقاضیان می‌کند.

لازم به ذکر است، آیین آغاز طرح جهاد روشنایی سال ۱۴۰۱ و اجرای ۵ هزار نیروگاه خورشیدی ۵کیلووات استان اصفهان با حضور سردار عمومهدی جانشین سپاه اصفهان و محمدی‌نژاد مدیر سامانه‌های مقیاس کوچک کشور در سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان و مدیران اداره کل کمیته امداد، سازمان بهزیستی، امور روستایی استانداری، شرکت توزیع استان و شهرستان و بانک‌های صادرات، ملت، تجارت و سپه برگزار شد. در این جلسه کلیه نواحی با ادارات مربوطه خود به صورت ویدئو کنفرانس حضور داشتند.

پایان پیام/